2737
2734
عنوان

نماز استغاثه به حضرت فاطمه برای حاجت روایی خیلییی خوبه+تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 18210 بازدید | 62 پست
چشم عزیزم حتما. هروقت فرصت کنم میخونم و دعات میکنم من کلی لذت میبرم ک برای دیگران دعا کنم همیشه ا ...

سلام عزیزم، ممنون از تایپیک خوبت، میشه بگی برای احساس افسردگیت چه دارویی مصرف کردی؟ و تا چه مدت؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. میدونم تاپیک چند وقت پیشه.. گلم چند  روز باید خوند نماز رو؟ تا وقتی ک حاجت بگیری باید تکرار بشه؟؟ این نماز با اونی ک 100مرتبه قدر. توحید خونده میشه فرق داره؟ 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋