2733
2739
عنوان

جواب بی بی چک🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی منم میدونم ب همین زودی نمیشه ولی شکمم سفت شده انگار فرم گرقته🥺

مگه خامه ست ک فرم بگیره

ولوم کو عامووو به نظر من 6 ماهته اون دوبارم ک عادت شدی برا رد گم کنی بوده

محترمانه میگم...لایک نکنید لطفا ممنون✋️

اسی با خودت این کارو نکن... اگه میخوادت بگو بیاد خواستگاری.. ناراحت شدم برات💔

جهان خیلی زیبا میشد اگه ما خانم ها هوای همو داشتیم.. مادرشوهرجان ،عروس جان,جاری جان، خواهرشوهرجان، ما همه زن هستیم ، از سختی هایی که هممون میکشیم خبر داریم، لااقل به همدیگه رحم کنیم..
2738
اسی با خودت این کارو نکن... اگه میخوادت بگو بیاد خواستگاری.. ناراحت شدم برات💔

میخواد ۴ ۵ ساله باهمیم منتظریم درسمون تموم بشه ب خدا اولین بار بود اصن لاپاییم نبود ک بگم کاری کردم یا بگم کامل مالیده بهم ن اصلا حتی خودشم تحریک نبود هنوز کامل ک بگم نزدیک ارصا شدنش بود ک پیشاب بیاد ولی این استرس بیچارم کرده

تو فکرش هستم ولی میترسم اگ مثبت باشه خودکشی... ولی دیگ جواب بی بی چک بعد ۴۸ روز فک میکنم قابل اطمین ...

اره قابل اطمینان

بهش فک نکن

هورمون بارداری اگر باردار باشی چند روز بعد لقاح بشدت مقدارش میره بالا و مشخص میشه

تمام منی،ناتمام منی❤
اره قابل اطمینان بهش فک نکن هورمون بارداری اگر باردار باشی چند روز بعد لقاح بشدت مقدارش میره بالا ...

اوهوم درسته اگ اون موقع بارداری اتفاق میفتاد من ۲۴ روز بعدش ک سونو دادم باید ضخامت رحمم بالا میبود ک برا من در حد دوران قاعدگی بود ینی ۲.۸😑ی دکتر دیگم گف ضخامتت کمه ممکنه مریودت فقط لکه باشه ک من خونریزی داشتم 

شنبه ی بی بی دیگ میزنممم 🤦🏻‍♀️

اوهوم درسته اگ اون موقع بارداری اتفاق میفتاد من ۲۴ روز بعدش ک سونو دادم باید ضخامت رحمم بالا میبود ک ...

ن دیگ اصن نزن

بابا اگه چیزی بود مشخص میشد بعد ۵۰ روز

اینجوری هی وسواس میگیری

تمام منی،ناتمام منی❤
2706