2737
2734
عنوان

استرس جدایی ازپسرم

194 بازدید | 15 پست

سلام یک پسره 23ماهه دارم ک هنوزشیرمیخوره تاعیدک خونه مادرشوهرم بودم 20روزباهیچکدوم جورنبود یکماهه بعدک رفتیم 20روزموندیم پسرم باعمش ک مجرده خیلی جورشده بااینکه خیلی بغلش میکنم وبوسش میکنم وبازی میکنم با میره سمت عمش ومن خیلی حرص میخورم. قراره ب خاطره کاری3ماه خونه مادرشوهرم باشم میترسم پسرم ب عمش عادت کنه ومثلابگه غذامواون بده وکارای دیگه خیلی استرس دارم همش فکرمیکنم بچم اگ اونوترحیح بده ب من‌ چکارکنم میمیرم کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
ن چون روستاست بایدبرم

اها خب چ اشکالی داره کمکت میکنه یکمم راحت میشی زیاد اذیتت نمیکنه بیخیال بابا

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
عزیزم اون بچه توعه.هر اتفاقی بیفته باز شمارو بیشتر از همه میخواد.الکی نگران نباش

چندروزه خواب خوراک ندارم میترسم من دیگه نخاد عمش مهربونه وباهاش بازی میکنه من خودمم خیلی باهاش بازی میکنم

سه ماه که چیزی نیست ، بعدم مسلما  بزرگتر بشه مادرشو ترجیح میده، اتفاقا خوب نیست بیش از حد به شم ...

ازاینکه مثلاپسرم بگه عمم بهم غذابده یاآب بده یامیوه بده یااون بغلم کنه متنفرم اعصابم ب هم میریزه ن فقط عمش کلاهرکسه دیگه هم بگه ب هم میریزم

ازاینکه مثلاپسرم بگه عمم بهم غذابده یاآب بده یامیوه بده یااون بغلم کنه متنفرم اعصابم ب هم میریزه ن ف ...

طبیعیه ولی بچه شما هنوز دوسالشم نشده بزرگتر بشه مسلما میفهمه مادرش بهتره و سه ماه هم چندان زیاد نیست بعدش برید خونه خودتون 

2706