2733
2734
عنوان

کسی تجربه‌ی مرگ پت داره؟ حالم خیلی بده تورو خدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 71 پست
وای مثل عضو خانواده میمونن منم حیوون داشتم گربه نه براشون خیلی گرین کردم یدونه دیگه بخر 

غلط کنم دوباره پت بگیرم

دیوونه میشم اتفاقی براش بیفته

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

🥺اعصابم بهم ریخت به خدا اه

🥺زبون هم ندارن آخه حرف بزنن دردشونو بگن

مخصوصا گربه

هی باید ببریش دامپزشکی چون علائم مریضی رو نشون نمیده

یهو زرتی میفته میمیره دیوونه میشه ادم

مطمعنی چیزی نخورده؟مگ‌میشه الکی اخه  عزیزم اروم باش  من دوسال پیش سگم و دزدیدن ازم میفهم ...

خیلی سخته🤕 کنار نیومدی هنوز ن؟😔

2731
چته خب :(خیلیا مامان باباشونو از دست میدن :(گربه ارزش این همه بی قراری رو نداره به خودت بیا زندگی پر ...

من ا  حیوون نگه داری کردن بدم میادا

ولی درک کن سخته خیلی زیاد

بمیرن ادم داغون میشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
چته خب :(خیلیا مامان باباشونو از دست میدن :(گربه ارزش این همه بی قراری رو نداره به خودت بیا زندگی پر ...

نداشتی نمیدونی درک نمیکنی. خواهر من یه سگ داره من قبلش از سگ میترسیدم به حدی ملوس و دوس داشتنیه که حتی میریم روستا سگا رو میبینم نازشون میکنم اینا هم محبت حالیشونه خواهرم رفت مسافرت سگش رو سپرد بمن من بهش غذای مونده دادم مریض شده بود اون حالش رو میدیدم که زبون نداره بگه کجام درد میکنه آخ آخ یادم میاد قلبم آتیش میگیره بردمش دامپزشکی ۸۵۰ تومن فقط یه سرم و دوتا آمپولش شد فقط گریه میکردم مظلومیتش رو میدیدم با چشمای مظلومش چطور نگام میکنه ونمیتونه بگه چم شده کجام درد میکنه... حیون وابستگی میاره دست خودت نیست عاشقش میشی 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
خواهرم عروس هلندیشو حموم کرد طفلی انگار اب سرد بوده سنکوب کرد خواهرم اینقدرررر خودشو زد که نگو . سری ...

اخییی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
نداشتی نمیدونی درک نمیکنی. خواهر من یه سگ داره من قبلش از سگ میترسیدم به حدی ملوس و دوس داشتنیه که ح ...

ببین من از گربه متنفر بودم

این فسقلی رو پشت بودم شرکتی ک توش کار می‌کردم بود

مامانش ولش کرده بود بچه های شرکت پول جم میکردن براش غذا میگرفتن من گرفتم بردمش خونه بزرگش کردم یک سال و شیش ماهش شد حدودا

اون موقع تهران تنها زندگی میکردم

همه کسم بود این فسقل

نداشتی نمیدونی درک نمیکنی. خواهر من یه سگ داره من قبلش از سگ میترسیدم به حدی ملوس و دوس داشتنیه که ح ...

دیدی چجوری با نگاهشون التماس میکنن؟🥺

هیچ کاری نتونستم بکنم براش

با درد مرد😭

خواهرم عروس هلندیشو حموم کرد طفلی انگار اب سرد بوده سنکوب کرد خواهرم اینقدرررر خودشو زد که نگو . سری ...

منم یه عروس هلندی دارم ولی حموم نبردمش  یه ظرف کاسه آب میزارم تو قفسش میره تو آب و درمیاد

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
داشتم و میدونم همه موجودات زنده رو خدا افریده جان دارن و محبت رو میفهمن ولی عزیز تر از خانواده نداری ...

محترمانه میگم

لطفا دیگه پیام نده

خیلی لطف و کمک بزرگی میکنی

مرسی

ببین من از گربه متنفر بودم این فسقلی رو پشت بودم شرکتی ک توش کار می‌کردم بود مامانش ولش کرده بود ب ...

باورکن باتمام وجودم حست رو درک میکنم و ناراحت هستم میدونم چه حالی داری، یه بچه گربه  به سرپرستی بگیر 

دیدی چجوری با نگاهشون التماس میکنن؟🥺 هیچ کاری نتونستم بکنم براش با درد مرد😭

کاش روز بود حداقل می بردی  دامپزشکی  گناه داشته. اعصابم خورد شد واست 

باورکن باتمام وجودم حست رو درک میکنم و ناراحت هستم میدونم چه حالی داری، یه بچه گربه  به سرپرستی ...

وآقا دیگه نمیتونم این کارو بکنم

اون موقع مستقل بودم دستم تو جیب خودم بود خونه ی خودم بود

الان تو خونه ی پدرمم برای خودم جا ندارم چه برسه حیوون

این طفلی هم اینجوری اذیت شد

برنامه مهاجرت و کارام هم دیگه نمیذاره

و راستش همه اونا بهونس

میترسم دوباره از دست بدم

میدونم دیوونه میشم