2737
2739
عنوان

کسی تجربه‌ی مرگ پت داره؟ حالم خیلی بده تورو خدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 71 پست
کاش روز بود حداقل می بردی  دامپزشکی  گناه داشته. اعصابم خورد شد واست

دقیقا از همین اعصابم خورده.

میدونی مشکلم الان چیه؟

وقتی راجبش چت میکنم انگار آروم میشم

ولی نمیتونم بخابم

نمیتونم تنها بمونم

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
دقیقا از همین اعصابم خورده. میدونی مشکلم الان چیه؟ وقتی راجبش چت میکنم انگار آروم میشم ولی نمیتون ...

وابستگی خیلی بده درکت میکنم

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وآقا دیگه نمیتونم این کارو بکنم اون موقع مستقل بودم دستم تو جیب خودم بود خونه ی خودم بود الان تو خ ...

خودتو چند روزی سرگرم کن فکرت آزاد شه،ما توی شهرستان بیشتر خونه هامون ویلاییه  همسایمون سگش تا یک هفته گم شد عزا گرفته بود یکی تو برنامه دیوار سگشو واسه فروش گذاشته بود، رفته بود ببینه دیده بود سگ خودشه همسایمون رو دیده بود شناخته بودش  ازخوشحالی دختره گریه میکرد که سگش پیدا شده، گفت شناختمش صداش کردم بلفی بدو اومده سمتم، اگه گمش میکردی دلت نمیسوخت  این که مرده  حال آدمو خراب میکنه

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤

وای من فنچم مرده بود تا صبح گریه کردم... 

اینکه دیگه گربه است🥺

برای اروم شدن دلت صلوات میفرستم🌻💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2728
خودتو چند روزی سرگرم کن فکرت آزاد شه،ما توی شهرستان بیشتر خونه هامون ویلاییه  همسایمون سگش تا ی ...

🥺واقعا سخته

خوشحالم برای همسایتون

منم یه عروس هلندی دارم ولی حموم نبردمش  یه ظرف کاسه آب میزارم تو قفسش میره تو آب و درمیاد

این فشنگ با شامپو مبشورتش . اون روز خودش دستکش پوشیده بود دمای ابو‌ حس نکرد اب‌سرد بوده

این فشنگ با شامپو مبشورتش . اون روز خودش دستکش پوشیده بود دمای ابو‌ حس نکرد اب‌سرد بوده

من نوکم میزنه. جدیدآ هم صبح ها جیغ جیغ میکنه بعدم که بیدار میشم ساکت میشه کثافت🤣

2738
برای آرامشم دعا کن لطفا خیلی به هم ریختم🥺 همه برنامه هام گند خورد توش

عزیزم دیر دیدم تاپیکت رو ... امیدوارم ارومتر شده باشی . بله منم تجربه از دست دادن دارم . دردناکترین جدایی بود که تجربه کردم تا ۴ ماااه زااار زدم ولی امیدوارم شما زودتر رو براه بشین . نمیتونم پیشنهاد بدم گربه دیگه ای بیارین ولی تجربه ثابت کرده برای بعدی هم قوی تر میشی و هم حالت بهتر میشه ... زندگی ر همه پایانی داره ولی اره از دست دادن پت حیلی سخته . گربه منم درست تو بغلم از بین رفت . دلت اروم عزیزم . 

عزیزم دیر دیدم تاپیکت رو ... امیدوارم ارومتر شده باشی . بله منم تجربه از دست دادن دارم . دردناکترین ...

۳ تا بچه داشت

بچه هاش هستن الان

ولی واقعا کاش بچه نداشت

اصلا دلم نمیخاد پت داشته باشم

واقعا نمیخام🤕

۳ تا بچه داشت بچه هاش هستن الان ولی واقعا کاش بچه نداشت اصلا دلم نمیخاد پت داشته باشم واقعا نمیخ ...

نمیدونم چرا عشق به حیون خونگی ایییییینقدر عمیقه ... ازبس خوبن  . خدا مهرشونو بدل همه ادمها بندازه 

نمیدونم چرا عشق به حیون خونگی ایییییینقدر عمیقه ... ازبس خوبن  . خدا مهرشونو بدل همه ادمها بندا ...

آره واقعا قبول دارم حرفتو

فرشته کوچولو ان🥲