2733
2739

ژله،کیک،فرنی یا کاسترد با بیسکوییت،کیک یخچالی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ژله/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

یه چیزی هست ما بهش میگیم نشا ، شبیه مسقطیه ، من خودم دوست دارم قبل شام بخورم

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃 دلم میخواد تاپیکام براتون حس خوب داشته باشه😍
2738
تیرامیسو  دوتا ظرف پیرکس کافیه راحت هم درت میشه

رسپی لطفا

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 

ژله😁😁 لایه لایه بزار بی دردسر همه هم میخورن خواستید اوکی تر بشه ی لایه معمولی لایه بعدی همون رنگ به جا اب سرد بستنی بزن یعنی هر بسته رو تو اب جوش ریختی نصف کن نصف رو عادی بریز نصف رو بستنی یکی بست اون یئی بریز روش هی لایه لایه اینکارو بکن خوشگل میشه و جذاب

از این ظرفای کاسه ای برای ژله بگیر سه تا درست کن بذار یخچال بعد اینکه گرفت هم یه میوه ای بچین روش ساده و کم اذیت وگرنه برا این همه مهمون بخوای قالب اینا درست کنی دهنت صافه

2706