2752
2734
عنوان

دسر برای مهمون زیاد چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 27 پست

از همه راحتتر.دسر شیر و ارد و نشاسته یدونه تخم مرغ و وانیل رو بزار رو گاز قوام بیاد .تو ظرفا زیرش موز و بچین و اینو بریز روش روشم با گردو تزیین کن.طعم بستنی میده.نزار سفت بشه باید کشدار باشه.

ما تو مهمونی های بزرگمون این دسر و درست میکنیم همه هم دوست دارن

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی چیز دیگه هم که میتونی درست کنی شیر و پودر کاکائو و نشاسته ذرت و بزار رو گاز قشنگ که قل خورد بردار لایه لایه بیسکوییت پتی بور و این مایع رو بریز میتونی موز هم بریزی بعد بزار یخچال خوشمزه میشه

2731
از این ظرفای کاسه ای برای ژله بگیر سه تا درست کن بذار یخچال بعد اینکه گرفت هم یه میوه ای بچین روش سا ...

میگم دیگه خیلی تعداد زیاده اخه واس بعد شامم هست غصه ظرف دارم اگه بخوام تک پلاستیکی بگیرم سخت میشه خیلی ازین کوچیکا 

چیز کیک هم کیتونی درست کنی 

بیسکوییت پتی بور رو له کن کره اب شده بریزه و بزار ته ظرف با لیوان قشنگ فشرده کن 

برای روش هم پنیر خامه ای و خامه اینا اندازش باید پنیر خامه ای دو برابر خامه باشه ینی اگه پنیرت 20 گرم عه خامه 10 گرم بعد شکر و اسیاب کن پودر ژلاتین هم قشنگ اب کن اینارو باهم با هم زن بزن وانیل هم اگه داری بزن بهش کم در حد نوک قاشق چای خوری بریز رو بیسکوییت هات 

بزار یخچال ببنده روشم میتونی ی لایه ژله خوش رنگ بریزی ماه میشه