2737
2734
عنوان

پریود نشدن با امپول پروژسترون و احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 82939 بازدید | 45 پست

سلام دوستان من 18 روزه از پریودیم گذشته ولی باردار نیستم دکتر بهم گفت هفته دیگه باز تست کنم اگه باردار نبودم برام امپول میزنه.یک شب در میان رابطه دارم میترسم باردار باشم نفهمم امپول خظرناکه اگه باردار باشم.

سلام دوستان من 18 روزه از پریودیم گذشته ولی باردار نیستم دکتر بهم گفت هفته دیگه باز تست کنم اگه بارد ...

نه عزيزم آمپول پروژسترون اصلا ضرر نداره. تازه خوبم هست. اگه باردار باشين كه جنين جاش محكم ميشه اگه نباشين كه پريود ميشين. واسه منم خيلي طول كشيد . بعد از زدن آمپول تازه دو هفته بعدش پريود شدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان ماه قبل ۶تا آمپول پروژسترون تزریق کردم و البته کلومیفن هم خوردم الان ۱۱ روزه که عقب انداختم البته روز پنجم آز بتا دادم منفی بود اما هیچ کدوم از علائم پریود هم تو وجودم نیست

خسته شدم از این وضعیت معلق کسی میتونه راهنمایی کنه

دکترم در دسترس نیست برم پیشش🤔🤔🤔 

سلام دوستان من 18 روزه از پریودیم گذشته ولی باردار نیستم دکتر بهم گفت هفته دیگه باز تست کنم اگه بارد ...

عزیزم شما باردار بودین یا پریود شدین بالاخره؟

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2731
ممول جون من از این قرصه چیزی نمیدونم اخه

بارداربودی؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

سلام دوستان

من ماه پیش پریودنشدم رفتم دکتر فقط معاینه کرد گفت باردارنیستم ۲تا امپول زدم اما الان هنوزم پریود نشدم عفونت ایناهم ندارم زیردلم دردمیکنه کمروپاهامم گرفتگی داره کسی شرایط منو نداشته؟

11 روز بعد از تاخیر بتام 2 بود ولی الان با وجود درد سینه و پهلو جوش و ... 18 روز تاخیر دارم

خیلی کنجکاوم بدونم باردار بودی یانه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
خانوما کسی نیست امشب جواب بده خیلی فکرم درگیره😞😞😞

سارا جان سلام عزیزم ببخشید من الان این متن شما را دیدم ومنم همین مشکلات ضخامت رحم برام پیش اومده ودکتر بهم پروژسترون داده آیا شما بارداربودین یا پریود شدین خیلی نگرانم

فقط دردشون رو میگن و میرن افق خوب بیاین نتیجه رو هم بدین ما بدونیم😕

خانومایی که توی این تاپیک بودین تو رو خدا بیاین بگین چ کردین من ضخامت رحممو ۱۵ تشخیص دادن ..دو هفتس ۶ تا امپول پروژسترون زدم... باردار نیستم .. ازمایش دادم....چ مرگمه... تو رو خدا بیاین کمکم

ج

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
خانومایی که توی این تاپیک بودین تو رو خدا بیاین بگین چ کردین من ضخامت رحممو ۱۵ تشخیص دادن ..دو هفتس ...

سلام عزيزم منم الان مشكل شما رو دارم مى خواستم بدونم باردار بودين يا نه؟

2706