2733
2734
سلام دوستان من بعد از دو هفته که پریودم تاخیر داشت در دو شب 4 تا امپول پروژسترون زدم دکتر توی سونو داخلی گفت دیواره رحمت 16 میلیمتر و ضخیم یا بارداری نمی بینم یا میخوای پریود بشی به هر حال امپولا رو بزن میخوام ببینم کی مثل من بوده لطفا کمکم کنید😔😔
من قرص پروژسترون خوردم و پری نشدم الان 13روزه که پری نشدم روز4 پری رفتم آزمایش منفی بود
بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه باردار باشی و پروژسترون بزنی یکبار و قطع کنی و دیگه نزنی هم پریود میشی این قانون امپول هست به همین دلیل باردارها نباید قطعش کنن چون باعث افت پروژسترون و خونریزی میشه
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
2738
بیشتر خانمای نی نیسایت گفته بودن پری قبل بارداری پریاشون عقب میوفتاده انشاا...واسه شما هم همینطوریه
بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
عزیزم توکلت بخدا باشه ولی من از معلق بودن خسته شدم یکی میگه جوشونده بخور یکی میگه نه نخوریا منم تا یک ماه تاخیر ازم منفی بود و چون دکتر ضخامت اندومتر دید گفت ممکنم هست بارداری و نمی بینم و زود هست پاک گیج شدم
2706