2733
2734

پسرمن شش سالشه یه بارناشتاگرفتم 116یه بارم 120به دکترگفتم گفت نرماله ولی من فکرمیکردم دیابت باشه پسرشماناشتاچندتاداره

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم پرادراری مثلاتاچ حد؟پسرمن آب زیادمیخوره وروزی سه یاچهاربارمیره دسشویی،ممکنه قندش بالاباشه؟سرجم ...

نه بابا سه چهار بار در روز نره که پس چن بار بره خوبه؟نترس بیشتر از این حرفا اگه بود علائمه

نه بابا سه چهار بار در روز نره که پس چن بار بره خوبه؟نترس بیشتر از این حرفا اگه بود علائمه

سلام...الان بچتون چه طورن؟دختر۵ساله منم دیابت داره

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2738
شکر خدا خوبه  اگه قنداشون کنترل باشه مشکلی پیش نمیاد  چند وقته دیابت داره؟ من قند ناشتاش ب ...

از۱۱مهر تشخیص دادن

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
از۱۱مهر تشخیص دادن

لطفا درخواستم قبول کن خیلی سوال دارم

شکر خدا خوبه  اگه قنداشون کنترل باشه مشکلی پیش نمیاد  چند وقته دیابت داره؟ من قند ناشتاش ب ...

واس قند ناشتا شام شبش سبک بده ک بیاد پایین ناشتا.....من به دخترم شام سوپ یا کباب یا تخم مرغ ابپز میدم بعد شامم یکم اجیل...دیگ ناشتاش اوکیهه

2706