2752
2734
عنوان

خانومایی که ارتودنسی کردین میشه لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 56 پست
فاطمه ارتودنسی فک بالا اگه جلو باشه عقب برمیگردونه؟

خود فک رو نمیدونم ولی خب دندونا رو بله دیگ چون من دندونم منظمه فقط دندونای نیشم از بالا درومدن بهم کف مشکل فک نداری بیشتر دندانیه مشکلت 

میشه لطفا ۳ صلوات بفرستی برا تعجیل در فرج😇💚
قلقش تو نت فیلمش هس یا کجا ببینم

من از پیج یه دکتر دیدم 

دکتر علی نصری

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مسواک بین دندونی داره که برای زیر سیم ها که مسواک معمولی نمیشه زد و گوشه کنار براکت ها 

نخ مخصوص ارتو به درد من نخورد من معمولی استفاده کردم ، از لایه دندونام رد نمیشد 

از من به تو نصیحت همش رمان نخون چون احساساتو درگیر می کنه و دچار استرس و توهماتی می شی که شاید خودت متوجه نشی، حتی اگه شده پنج دقیقه در روز یه متن آموزشی بخون و یا فیلمشو ببین.😊🤓
فردا میرم فک پایینو بزاره میپرسم ازش چ مارکی و اینا اگه تو سایتا قیمت مناسب تر بود همون سفارش میدم

سلام گلم تو یک تایپیک دیدم گفته بودین مادرتون کارمند کمیته امداد هستن اما تایپیک قفل بود نتونستم پیام بدم

ایرادی نداره یک سوال ازتون بپرسم

2731
سلام گلم تو یک تایپیک دیدم گفته بودین مادرتون کارمند کمیته امداد هستن اما تایپیک قفل بود نتونستم پیا ...

سلام عزیزم 

بفرمایین جانم؟!

سلام عزیزم  بفرمایین جانم؟!

میشه لطفا از مادرتون بپرسین

اگر کسی را بشناسیم که وصعیت مالی مناسبی دارند اما اصلا حاضر نیستن خرج کنن و به زندگیشون برسن

وکمیته از روی ظاهر محل زندگیشون که سطح پایینی دازند قضاوت کردند و عضو کمیته شدند

در حالیکه باع و زمین دارند و همه بدون سند و دست نویس از روستایی هاشان خریدند

اگر به کمیته گزارش بدهیم رسیدگی میکنند

و از همسایه ها پرس و جو میکنند

چون همسایه ها همه میدونن که اینها باغ میوه دارن

ولی خودشون رو ضعیف نشون میدن

کلا پول دوستن و همه مردم روستا چوبشون رو خوردن

فقط میخواستم بدونم اینها که کمک هزینه کمیته امداد را به دروغ و فریب میخورن را میتونیم گزارش بدیم

و هویت خودمون مخفی میمونه یا نه؟

ممنون میشم از مادر بزرگوارتون بپرسین🙏⚘

میشه لطفا از مادرتون بپرسین اگر کسی را بشناسیم که وصعیت مالی مناسبی دارند اما اصلا حاضر نیستن خرج ک ...

اتفاقا تو شهر ما هم یه همچین موردی بود و یکی از اشناهاشون اومده بود اداره گفت و پرونده شون باطل شد 

اره عزیزم زنگ بزنین واحد مددکاری کمیته یا حضوری برین ک ب نظرم حضوری برین همونجا تو سیستم اوکی میکنن

الانم سیستم هوشمند شده اگه زمین و باغ ب اسم خودشون باشه دهک شون میره بالا و خود ب خود باطل میشه ولی اگه ب نام نباشه حتما اطلاع بدین که باطل کنن💙

اتفاقا تو شهر ما هم یه همچین موردی بود و یکی از اشناهاشون اومده بود اداره گفت و پرونده شون باطل شد&n ...

ببخشید زیاد سوال میپرسم

اگه حضوری برم هویتم رو مخفی نگه میدارن یا ممکنه به طرف مقابل بگن چه کسی خبر داده

مسواک معمولی هم میشه ولی خوب مسواکای ارتودنسی اگه بزنی بهتره هم قیمت همون معمولیاس

من مثل همیشه فقط شبا مسواک میزدم همون یه بار در روز سعی کن بزنی 

نخ دندونم که همین معمولیا میشه البته باید رد کنی ازون سیم بعد لای دندونت بکشی 

به من گفتن هرررچی که خوردی بلافاصله بعدش مسواک بزن

نخ دندون اوایلش مخصوص ارتودنسی استفاده میکردم بعدش از این معمولیا

ته دیگم نخور

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 
2706