2733
2734
عنوان

خانومایی که ارتودنسی کردین میشه لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید زیاد سوال میپرسم اگه حضوری برم هویتم رو مخفی نگه میدارن یا ممکنه به طرف مقابل بگن چه کسی خبر ...

نه هیچی نمیگن مطمئن باشین 

میشه لطفا ۳ صلوات بفرستی برا تعجیل در فرج😇💚
2731
اره حیف شد ولی جای دیگه جبران می کنمش🥲😂😂

😂🤍

ایشالله

موفق باشی عزیزم

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
2740

سلام عزیزم تو یه تاپیکی دیدم مامانت کارمند کمیته امداد توروخد میشه یه لطفو درحقم بکنی و یه سوال ازش بپرسی

میشه کمکم کنی خیلی واجبه خاهش میکنم جوابمو بده 

میخاستم بدونم برای کسی ک مطلقه هس و زیر نظر کمیته امدادهس  و قالیبافی رو کامل بلد هست فقط رفتم هزینه گذاشتن یه دار قالی رو پرسیدم گفتن هزینه گذاشتن یه قابی با یه نقشه خوب میشه60 تومن میخاستم یه قالی بزارم چون کامل بلدم بنظرتون چون بلدمم و نیاز به اموزش ندارم وامم رو زود بهم میدن؟ و اینک یه همچین وامی تقریبا چقدی هستش چقد طول میکشه تا بهم بدن؟ بخدا ثوابه اگ بپرسی و جوابمو بدی ممنونتم 

سلام عزیزم تو یه تاپیکی دیدم مامانت کارمند کمیته امداد توروخد میشه یه لطفو درحقم بکنی و یه سوال ازش ...

سلام عزیزم 

وام بستگی داره اعتبارشون اومده باشه یا نه و پارسال سقف وام اای اشتغال زایی ۱۰۰ تومن بود امسال هنوز مشخص نکردن و نیومده البته بستگی به شهرتون و مددکارتون داره 

میشه لطفا ۳ صلوات بفرستی برا تعجیل در فرج😇💚