2733
2734

سلام وقت همگی بخیر 

من امروز ظهر فک بالارو انجام دادم بعد دکترم هیچی نگفت راجع به اینکه مسواک چی بگیرم و نخ دندون و اینا فقط گفت خوب از دندونات مراقبت کردی همینطوری ادامه بده نخ دندونم بکش 

بعد تو نت زدم دیدم نخ و مسواک مخصوص داره 

میشه از همین معمولیا استفاده کنم؟! بعد اینکه هررر چی خوردم باید مسواک بزنم یا فقط بعد وعده های غذایی 

کلا میشه لطفا هر چی راجع به مراقبت و بهداشت ارتودنسی میدونین بگین؟!🥲🥺

میشه لطفا ۳ صلوات بفرستی برا تعجیل در فرج😇💚

صبح و ظهر و شب بعد هر وغده غذایی تا نیم ساعت بعدش حتما مسواک بزن

اگ میخای پوسیده نشدن دندونات دهانشویه حتما استفاده کن هر شب

ی سری مسواک مخصوص ارتو هست من گرفتم قیمتشم بالا بود ولی ب درد نخورد

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من معمولیا میزدم 

ولی باید قلقشو یاد بگیری 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2728

یه مسواک کوچولو داره که اگه چیزی بین سیم ها گیر کرد بیرون بیاری معمولا استفاده خاصی ازش نمیشه و مسواکی که بجای مسواک عادی استفاده میشه یکم از مسواکای معمولی کوچیک تره بهتره اینو بگیری و برای مسواک زدن هم روزی دوبار بزن و سعی کن کاملا تمیز بشه دندونات.

ماهاتما به معنی روح بزرگ🌱
صبح و ظهر و شب بعد هر وغده غذایی تا نیم ساعت بعدش حتما مسواک بزن اگ میخای پوسیده نشدن دندونات دهانش ...

مرسی عزیزم🥰❤️

2740
من ارتودنسی نکردم عزیزم ولی یکی از دوستام کرده کلا مسواک اینا مخصوصشو میزنه خب تو میخوای پول بدی بر ...

میگن قیمتش بالاس فک کنم الان دیگ نزدیک ۱ تومنه 

عععع جدی چقد گرون  فک نکنم زیاد فرقی داشته باشه فقط سعی کن مسواکشو بگیری

واقعااا😅😅 قیمتا نجومی شده همه چی ۳ برابر شده

واقعااا😅😅 قیمتا نجومی شده همه چی ۳ برابر شده

راستی میتونی از گوگل سفارش بدی خیلی ارزون تر درمیاد

اینجاها ۲۰۰ اینا بالا تر میگیرن

من ی کرم میخواسم بگیرم از گوگل سفارش دادم ۸۰تومن تو بازار ۴۰۰تومن 

راستی میتونی از گوگل سفارش بدی خیلی ارزون تر درمیاد اینجاها ۲۰۰ اینا بالا تر میگیرن 

فردا میرم فک پایینو بزاره میپرسم ازش چ مارکی و اینا اگه تو سایتا قیمت مناسب تر بود همون سفارش میدم

2706