2737
2734
عنوان

کیدرامرا بیاین✨️

183 بازدید | 44 پست

چقدر یادداشت های رهایی من قشنگگگ بود

پیشنهاد میکنم ببینین حتماااا

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اومدم ببینم کیدرامرا چی هس

کسایی که سریال کره ای نگاه میکنن

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

الان زدم تو نت خلاصه ش انگار جالب نیست 

از اون مدلاست که همش تو گذشته و خاطره سیر میکنن؟؟!

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2740
میشه سه تا سریال خوب بهم پیشنهاد کنی؟  میخوام تابستون ببینم خیلی کیدراما دوست دارم  کمدی ...

از بخت بد عاشقت شدم

بازگشت زوجین

Welcome 2 life

Master'sun

تو سبک غم های ماست آره ؟ ( our blues ) 

اره یه ملودارم فوق العاده یعنی من تا حالا به این قشنگی ندیده بودم ملو دارم عالیهه

ریتم کند ولی عاشق هر ثانیه اشی

الان زدم تو نت خلاصه ش انگار جالب نیست  از اون مدلاست که همش تو گذشته و خاطره سیر میکنن؟؟!

نه اصلا گذشته نیست 

اگه حس افسردگی و ناامیدی داری خیلی کمکت میکنه حداقل برای من که اینطوری بود

2706