2737
2734
عنوان

رفتم سنو دادم😭🤦‍♀️

137 بازدید | 7 پست

ب دکترم نشون دادم گف تنبلی داری و کیست های کوچیک 

اعصابم خورده قبلا هیچ‌مشکلی نداشتم‌وقتی ازدواج کردم اینجوری شدم😞

چرا

✨️🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مث تو بودم  واسه اولین بار دوماه  پری نشدم رفتم گفت کیست کوچیک وتنبلی داری البته من بعد ازدواج اضافه وزن گرفتم یکی دوماه  دارو خوردم خداروشکر الان  باردارم 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
2731
من مث تو بودم  واسه اولین بار دوماه  پری نشدم رفتم گفت کیست کوچیک وتنبلی داری البته من بعد ...

یعنی رفع میشه خیلی نگرانم واسه بچه دار شدنم مشکلی پیش نیاد ب شماهم قرص دادن؟ چن وقت استفاده کردی

✨️🤍
یعنی رفع میشه خیلی نگرانم واسه بچه دار شدنم مشکلی پیش نیاد ب شماهم قرص دادن؟ چن وقت استفاده کردی

نگران نباش فقط پشت گوش ننداز که شدید نشه ورزش کن تحت نظر دکترم باش پری که تموم شد تا روز تخمک گذاریت بادکش  تخمدان و رحم بزار داروی دکترو مصرف کن من ۲ماه مصرف کردم لابه لاش هم سونو واژینال دادم که اگه فولیکول هام کوچیک باشن دوز دارو  رو زیاد کنه

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
2740