2752
2734
عنوان

بچه ها کسی هست اینجا فوبیا تلفنی حرف زدن رو داشته باشه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 60 پست
عزیزم یه راه داری گوشی و بگیری در گوشت وقتایی ک کسی خونه نیس خودت با خودت حرف بزنی یا این کارو جلو ...

😅😅

یذره مکالمه بهم یاد بده 

گاهی در جواب دادن جواب ساده هم میمونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب این فکر کن که پشت تلفن صدای آدم قشنگ تر میشه 😅😂 شوخی میکنم این بنظرم فوبیا نیست  از کمبو ...

با آشنا مشکلی ندارم با ادم غریبه 

مثلا زنگ زدن به یه مغازه مثلا بانک . استاد . همین پسره ..مشکل دارم 

2731
چجوری اروم میکنی خودتو  

جملات مثبت 

اینکه قرار نیست اتفاقی بیفته 

به خودم امیدواری میدم😅

من خیلی این مشکل رو داشتم ولی الان کمتر شده 

قبلا طوری بود طرف زنگ میزد میدیدم گوشیم زنگ میخوره با استرس فقط به گوشیم  نگاه  میکردم تا قطع بشه 

بعد دیدم داره خیلی دردسر ساز میشه منطقی بهش فکر کردم 

اینکه مثلا وقتی جواب میدم هیچ اتفاق خاصی نمیفته 

یه صحبت روتین و معمولیه 

و این دلهره فقط برای قبل جواب دادنه 

شما هم سعی کن با ترس مواجه بشی و بهش غلبه کنی بدون اینکه به چیزی فکر کنی پاسخ تماس بده 

بعد تماس به این فکر کن که در طول مدت صحبت حالت چطور بوده 

یه وقتایی چند ثانیه سکوت پیش می اومد تو تماش که دیگه خداحافظی میکردیم😂 خیلی معذب کننده بود یه ب ...

میدونممم چی میگی پیش اومده اه 🥲🥲😂😂😂😂خیلی حس چندشیه بعدش خودتو فوش میدی 

اون زنگ میزنه انگار دوست دارم زمین باز شه برم توش 

من اصلا خودم زنگ نمیزنم ولی وقتی اون زنگ میزنه مجبوری جواب میدم دو سه بار اول استرس میگرفتم ولی الان بهتر شدم

دفعه اول اینقدر هول کردم نزدیک بود گوشی از دستم بیوفته😂

2706