2737
2739

سلام کدومتون موهای دخترش فر و حالت وز هست؟چه شامپویی بزنم براش یا چی کار کنم که موهاش خوش حالت بشه؟

اینم بگم پایینش موخوره هم داره همیشه کوتاه میکنم بازم موخوره میگیره چه کنم؟

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚

به خاطر جنس موهاشه 

روغن آرگان خوبه

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنده مامان نیستم ولی مامان دارم و اینکه موهام فره 

هیچی بهتر از شامپوی ایرانی برای موی فر نیست . و اینکه بعد حموم موهاشو ماسک مو بزن. داخل حموم شونه نکن و بعد از خشک کرد براش شونه کن وبباف

دختر من اینجوریه موهاش، مجعد و حالت دار، همیشه بعد حمام سرم مو میزنم و سشوار و شونه میزنم قششششنگ صا ...

عزیزم سرم مو چه مارکی؟

یه مدت اسپری دو فاز میزدم موخوره رو بیشتر کرد

سشوار موهارو خشک تر نمیکنه به نظرت؟

بنده مامان نیستم ولی مامان دارم و اینکه موهام فره  هیچی بهتر از شامپوی ایرانی برای موی فر نیست ...

چه شامپویی؟

ماسک مو چه مارکی؟

موخوره رو چه کنم به نظرت؟

2738
روغن آرگان چی میکنه؟ طرز استفاده چه جوریه؟

موها دیگه نمی پره تو هوا 

مقدار مناسب بزنین کف دست ، بعد قشنگ با دست تون کل موها رو‌ به روغن آغشته کنین 

مو رو هم تقویت می کنه 

*امضام حتما خونده شه*من ۱۵ سالمه، قبل از اینکه منو بخورین، گزارش برام بزنین یا از تاپیک بیرونم کنین ، لازمه بگم که زود قضاوت نکنید. من نه شاخ مجازی ام ، نه پررو و بی ادبم ؛ و تو تاپیک ها نظر الکی نمیدم. اونقدری هم شعور دارم که احترام بزرگترمو نگه دارم. پس ما رو بچه فرض نکنین .... آدم با آدم فرق داره ، اگه یکی همسن من باهاتون بد حرف زد یا پررو بازی در آورد یعنی منم همون جوری ام !؟ معلومه که نه ! برای اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنین با تشکر ، بییب :)
موها دیگه نمی پره تو هوا  مقدار مناسب بزنین کف دست ، بعد قشنگ با دست تون کل موها رو‌ به روغن&n ...

مثلا هر دفعه چند قطره بزنم کف دست؟

مثلا هر دفعه چند قطره بزنم کف دست؟

بستگی داره که موهاش چرب باشه یا خشک 

فکر می‌کنم پنج تا کافی باشه البته خودتون باید امتحان کنین ببینین چقدر کافیه 

تو بلند مدت تاثیر خوبی داره

2706