2737
2734
عنوان

کلاس اولی

173 بازدید | 15 پست

خانوما من خودم معلمم ولی پسرم کلاس اوله و ریاضی و فارسی کم یاد گرفته 

اصلا هم حوصله درس خوندن نداره بعضی وقتا میگه ماما بیا بخونیم ولی چون هم کم میخونه و هم حافظه قوی نداره یادش نمیمونه و من به شدت پرخاشگر و عصبی ام 

میشه کمی نصیحتم کنین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینجوریه واقعا دوتا ازهمکلاسیهای پسرمنم ماماناشون معلمه خیلی،ضعیفن همیشه میگم مادرای اینا که حوصله بچه های خودشون روندارن چجور به بچه های ما درس میدن بازم معلمای قدیم که شده باخط کش ومیله چوب ولنگه کفش یادمون میدادن😂😂😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2731

خوب شما به شدت پرخاشگر وعصبی هستید پسرتون که هیچ بقیه دانش اموزام یاد نمیگیرن

بچه کلاس اولی بیشتر باید مادر با حوصله یادش بده چون خیلی تکرار و تمرین نیاز هست با عصبی هیچی یاد نمیگیره مخصوصا کلاس اول سخته واسه بچه ها

یادمه سردخترم تا چند ماه میگفتم ب با ا چی میشه با شعر میگفتم بچم میگفت با با با میشه یا ج با ا چی میشه جا جا جا میشه

با شعریادش بده

تموم حروفو با شعر یادش دادم تو ذهنش موند

صبور بودن و هر روز یه ساعت وقت گذاشتن براش و تشویق و جایزه  بعد از یکی دو ماه تغییرش رو احساس م ...

همه کار کردم براش،ولی مشکلم اینه مثلا یه کلمه رو از اول سال ۱۰۰ بار نوشته اصلا یادش نیست و بهش تکراری نمیاد ،

جنگل رو مینویسه جگر 

هشتاد رو مینویسه هد 

آرام رو مینویسه ارم

همه چی همه چی هر روز خودمو کتک میزنم و گریه میکنم از دستش 

میشه کمی نصیحتم کنین 
2740
خوب شما به شدت پرخاشگر وعصبی هستید پسرتون که هیچ بقیه دانش اموزام یاد نمیگیرن بچه کلاس اولی بیشتر ب ...

بابا همین شعرو بلده 

الان وسط املا همش شعر میخونه برای یه کلمه معلم هم املا رو میگه میره این هنوز داره کلمه اولو با شعر هجی میکنه 

میشه کمی نصیحتم کنین 
همه کار کردم براش،ولی مشکلم اینه مثلا یه کلمه رو از اول سال ۱۰۰ بار نوشته اصلا یادش نیست و بهش تکرار ...

از اول شروع کن براش هجی کنه و بنویسه مثلا بگه هش  تا  د . 

و  بنویسه . 

من دو ماه دیوونه شدم حروف رو از هم تشخیص نمی‌داد 😳 

هر روز یه ساعت صبح و یه ساعت شب مرور و تکرار داشتیم 

بعد از دو ماه واقعا تغییر کرد ولی خیلی صبر و استقامت میخواد . یه چکاپ سلامتی هم ببرش کم خونی نداشته باشه و..

درست میشه ولی یواش یواش . بچه ها همینن واقعا منم خیلی وقتا کم‌ میارم 

بابا همین شعرو بلده  الان وسط املا همش شعر میخونه برای یه کلمه معلم هم املا رو میگه میره این ه ...

نگران نباش کلا کلاس اول سخته

تابستون حتما با حوصله تمرین کنید.چون تابستون خودتونم سرکار نمیرید وقت ازاد بیشتر دارید پس وقت دارید روزی ۱ساعتم شده کار کنید و ۱ربع املا بگیرید بدون داد و عصبانیت با خنده و شعر اینا که بچه زده نشه

هم روانخوانیش خوب میشه هم املاش

من الان دخترم کلاس سوم هست از پارسال تا الان کاری به من نداره ولی سر اولش واقعا  پپر شدم

الان امسال پسرمم مهر میره کلاس اول دوباره باید این مراحلو برم

فقط میگم خدا صبرم بده

نگران نباش کلا کلاس اول سخته تابستون حتما با حوصله تمرین کنید.چون تابستون خودتونم سرکار نمیرید وقت ...

ففط فراریه میگه نه میخونم نه مینویسم املا،الان داریم با هم یه کتاب داستان واسه دوستش درست میکنیم خودش مینویسه خودش میخونه البته من املارو کمکش میکنم و کلمه به کلمه با من مینویسه 

میشه کمی نصیحتم کنین 
2706