2733
2734
عنوان

خواستگار دندان پزشک برادر اکس 🫡

289 بازدید | 8 پست

دوست خانوادگی هستن وضعشون نسبتا بد نیست پدربزرگ ‌پسره با پدر بزرگ خدابیامرزم رفیق گرمابه گلستان بودن پدرش هم با داییم رفیقن و توی یه پاساژ مغازه دارن و خود پسره دندانپزشکه سه سال از خودم بزرگتره توی لار مطب داره (یکی از شهرستان های اطراف شیراز) فبلا دو سه بار توی باغ داییم دیدمش منتها برمیگرده به اووووووو زمان دبیرستانم

فقط یه مشکلی هست

برادر کوچیکترش اکسمه 😐😂 همون زمان دبیرستانم دوسپسرم بود البته خب خیلی ازش میگذره ولی بعدش همچنان باهم درارتباط بودیم و از تمام کثافت کاریام خبر داره 🥲🤣

مامانش هم بهش میخوره از اووووون مادر شوهرا باشه همون دفعه اول که باغ داییم دیدیمش هی میگفت پسرم دندونپزشکی میخونه پسرم فلان پسرم بیسار حالا برادر منم اون موقع سالای آخر پزشکیش بود مامانم یه کلمه نگفت پسرم پزشکی میخونه 😐 اکثرا هم توی دعواهای داداشم و زنش طرف زنش میگیره 

بگذریم 

استرس شدید گرفتم نمیدونم چکار کنم از مامانش میترسم حقیقتا 😐🤣 حداقل داداشه میدونم دهنش قرصه ولی از بابت مامانه مطمئن نیستم

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیخیاال بابا بگیرش تا در نرفته یجا دیگه مگه ننش۲۴یی تو بغلتهک نگرانی حالا اگر حرفیک زد بیخیاال جواب نده اصلن گوش نکن بیکاری گوش کنی 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

گندکاریات چی بود شاید بشه کاری کرد

یه دختری ک الان دیگ خودشو بعد پنج سال شمالی حساب میکنه بزرگ شده ی کرج😍❤عاشق مطالعه اگ کتابی ک تاثیر زیادی تو زندگیت داشت رو معرفی کنی ک خیلی خوشحال میشم رفیق✨🎀

الان مشکل شما خیلی  بزرگتر از اخلاق  مادره پسره هست

اینکه قبلا با برادرش بودی  ....خیلی بده....یه موقع اختلافی به وجود بیاد حرفهای خوبی رد و بدل نمیشه ....میگن این قبلا با فلانی بوده حالا اومده با برادرش ...