2733
2734
عنوان

شغل(آنلاین)🤔

178 بازدید | 11 پست

خیلی دوس دارم خودم دستم توی جیبم باشه هرچند کم، ولی پول خودمو هم داشته باشم تا کمتر از شوهرم درخاست کنم (هر وقتم پول بخوام اوکیه ولی دوس دارم احساس کنم خودم برای خودم میتونم مفید باشم!)

کسی شغل اینترنتی آنلاینی سراغ نداره که مطمئن باشه همه جوره؟

و درآمدش در حد ۱ تا ۳ تومن در ماه باشه اوکیه!

عه انقد حقوقم در نظر داری🤐من اینجا تاپیک میزنم با حقوق ۵۰۰ هزار کسی انلاین سراغ داره ماهاست پیدا نمیکنم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

ادیت کن

واس پیج های اینستا فعالیت کن طوری ک پیش کس دیگه ای نرن

تبلیغات انجام بده 

پیج با دنبال کننده صفر داشته باش و هزار تا تا چند هزارتایی فالوور جمع کن بعد بفروشش

کلیپ درست کن از نوع حرفه ای

همکلاسی من تابستونا ماهی 5 ب بالا درامد دارع از همنی طریق

بعضیا هم بالای 200 تومن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چطوری واسشون فعالیت کنم؟

محصولاتشون رو تبلیغ کن و حالا استوری چیزی بزار البته اول باید خودت پیج داشته باشی فکر کنم.

اول ی پیج بگیر ک فالوور زیاااد داشته باشه بعد شروع ک فعالیت کن

یپرس از پیج ها ک میتونم مثلا براتون فعالیت کنم با قیمت توافقی و اینا 

ولی کوتاه نیا ب کم راضی نباش

ادیت کن واس پیج های اینستا فعالیت کن طوری ک پیش کس دیگه ای نرن تبلیغات انجام بده  پیج با دنب ...

میدونی چقد زمان میبره جمع کردن فالور

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740