2737
2739

قهوه استرسیت میکنه زیادش درحدمتوسطش براقواخوبه دوتافنجان درروز

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قهوه استرسیت میکنه زیادش درحدمتوسطش براقواخوبه دوتافنجان درروز

عزیزم سلام میشه سوالم رو جواب بدی؟ یکی از اقوامم رو بعد یه سال دیدم حسابی لاغر شده گفت بدون رژیم غذایی فقط با خوردن سه فنجان قهوه در روز لاغرشده آیا حرفش درسته؟

عزیزم سلام میشه سوالم رو جواب بدی؟ یکی از اقوامم رو بعد یه سال دیدم حسابی لاغر شده گفت بدون رژیم غذا ...

سلام عزیزم نه الکی گفته نمیخواسته راه حلشو بگه برات قهوه اتفاقاطبعش سرده باعث میشه چربز اب نشه الکی گفته

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️
عزیزم سلام میشه سوالم رو جواب بدی؟ یکی از اقوامم رو بعد یه سال دیدم حسابی لاغر شده گفت بدون رژیم غذا ...

بله درسته قهوه متابولیسم رو افزایش میده و باعث کاهش اشتهای کاذب میشه و گلوکز ذخیره شده بدن رو آزاد میکنه اگه بدون شکر مصرف بشه برای لاغری عالیه

2740
پیام اون خانم رو بالاتر بخونید

خوندم عزیزم من خودم سالهاست رژیم میگیریم نیازنیست تنهاچیزی که باعث لاغریت میشه فقط وفقط کربوهیدرات کمه وحذف شکرشماهم امتحان کن قهوه رو ولی به بدنت ضررمیزنی این که قهوه چربی سوز فقط یه تبلیغ بی پایه برای خریدبیشترشه حالا شما امتحان کردی شاید نتیجه گرفتی