2733
2739
عنوان

خیانت برا همه هست حتی سلبریتی ها!!!

578 بازدید | 29 پست

بابا وقتی ب شکیرا ک هم خوشگله و هم خوش اندامه با اون همه دبدبه و کبکبه خیانت بشه ما دیگه باید سکوت کنیم😁البته این ی شوخی بود ولی واقعا تا حالا بهش فک کردین چرا همین سلبریتیهای خودمون امروز با یکی ازدواج میکنن نهایتی ک بتونن باهم بمونن دو سه ساله و بعد خبر طلاق و بعد سریع نفر بعدی رو جایگزین میکنن و عکسشون با اون یکی میاد بیرون،منی ک این موضوع میفهمم میگم اینا دیگه چرااا اینا ک خوشبخت بودن پولدار بودن،،،یا بزارید جریان اینکه چطور شکیرا فهمید پیکه بهش خیانت کرده رو بگم شکیرا عاشق مربای توت فرنگیه🍓و پیکه ازش متنفره،شکیرا ی روز ک‌ میره سر شیشه مرباش میبینه یکی زده ب مرباهاش اونم شک می‌کنه و پیش خودش میگه یعنی کی مرباهای منو خورده و ی ذره شک می‌کنه شایدم حس ششمش قوی بوده لامصب، حالا از رو کنجکاوی یا هرچی رو شیشه های مربا ی علامتی میزنه ک فقط خودش متوجه میشه و روزای بعد میبینه ک بعله حدسش درست بوده و یکی میره سر مرباهاش، اونم ته قضیه رو در میاره میبینه ک ای دل غافل پیکه داره با مادر دوست پیکه بهش خیانت میکنه،جدیدا هم خبر رسیده همون خانوم هم ب پیکه خیانت کرده🙄خیلی شیر تو شیر شد خیانتشون😁من این تایپیکو زدم ک بگم تویی ک خیانت دیدی فک نکن خیانت شوهرت بخاطر زشت بودن یا چاق و لاغر بودن توعه  من فک میکنم دوتا علت داره یا اون آقا تنوع طلبه و دلش تنوع میخواد یا اینکه از طرف همسر خودش ارضا نشده حالا چ عاطفی چ.....

نظر شما چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ازین ناراحتم وقتی ب ی خانومی خیانت میشه سریع میگرده ببینه چ ایراد ظاهری داشته ک شوهرش اینکارو کرده هیشکی نیست ب اون بنده خدا بگه گشتم نبود نگرد نیست ایراد از جای دیگه ست عزیز من

تنوع طلبی؟ کمبود و خلا؟ نه خیر عزیزم ذات خراب فقط. خیییییییییییییییییییییلی خانما دیدم که هر ...

شوهرخاله من بعداز بچه آخر که خاله جان دچار مشکل قلبی شد و نبابد مجدد باردار میشد و قرص ج ل و گ ی ر ی هم ممنوع بود بخاطر سلامت خاله تا آخر عمرش خودشو ندید گرفت ولی نه از محبتش به خاله کم شد نه به بچه هاش و هر فداکاری که لازم بود در حقشون کرد

2740
اگر دچار هر نوع کمبودی باشه خیانت طبیعیه؟ ما مردمون ب کم توجهی کنه یا بی پول باشه بریم بهش خیانت کن ...

نه منم نگفتم طبیعیه میگم ما باید بدونیم اگه ب شوهرمون باندازه کافی توجه میکنیم ولی بازم خیانت می‌کنه مشکل از ما نیست

من ازین ناراحتم وقتی ب ی خانومی خیانت میشه سریع میگرده ببینه چ ایراد ظاهری داشته ک شوهرش اینکارو کرد ...

عزیزم تاپیکت یکم ارومم کرد

اخه امشب یه پیام تو گوشی شوهرم دیدم که بوی خیانت میده

خواستین بیایین نظر بدین چکار کنم😭

2706