2733
2734
عنوان

خیانت برا همه هست حتی سلبریتی ها!!!

579 بازدید | 29 پست

بابا وقتی ب شکیرا ک هم خوشگله و هم خوش اندامه با اون همه دبدبه و کبکبه خیانت بشه ما دیگه باید سکوت کنیم😁البته این ی شوخی بود ولی واقعا تا حالا بهش فک کردین چرا همین سلبریتیهای خودمون امروز با یکی ازدواج میکنن نهایتی ک بتونن باهم بمونن دو سه ساله و بعد خبر طلاق و بعد سریع نفر بعدی رو جایگزین میکنن و عکسشون با اون یکی میاد بیرون،منی ک این موضوع میفهمم میگم اینا دیگه چرااا اینا ک خوشبخت بودن پولدار بودن،،،یا بزارید جریان اینکه چطور شکیرا فهمید پیکه بهش خیانت کرده رو بگم شکیرا عاشق مربای توت فرنگیه🍓و پیکه ازش متنفره،شکیرا ی روز ک‌ میره سر شیشه مرباش میبینه یکی زده ب مرباهاش اونم شک می‌کنه و پیش خودش میگه یعنی کی مرباهای منو خورده و ی ذره شک می‌کنه شایدم حس ششمش قوی بوده لامصب، حالا از رو کنجکاوی یا هرچی رو شیشه های مربا ی علامتی میزنه ک فقط خودش متوجه میشه و روزای بعد میبینه ک بعله حدسش درست بوده و یکی میره سر مرباهاش، اونم ته قضیه رو در میاره میبینه ک ای دل غافل پیکه داره با مادر دوست پیکه بهش خیانت میکنه،جدیدا هم خبر رسیده همون خانوم هم ب پیکه خیانت کرده🙄خیلی شیر تو شیر شد خیانتشون😁من این تایپیکو زدم ک بگم تویی ک خیانت دیدی فک نکن خیانت شوهرت بخاطر زشت بودن یا چاق و لاغر بودن توعه  من فک میکنم دوتا علت داره یا اون آقا تنوع طلبه و دلش تنوع میخواد یا اینکه از طرف همسر خودش ارضا نشده حالا چ عاطفی چ.....

نظر شما چیه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ازین ناراحتم وقتی ب ی خانومی خیانت میشه سریع میگرده ببینه چ ایراد ظاهری داشته ک شوهرش اینکارو کرده هیشکی نیست ب اون بنده خدا بگه گشتم نبود نگرد نیست ایراد از جای دیگه ست عزیز من

تنوع طلبی؟ کمبود و خلا؟ نه خیر عزیزم ذات خراب فقط. خیییییییییییییییییییییلی خانما دیدم که هر ...

شوهرخاله من بعداز بچه آخر که خاله جان دچار مشکل قلبی شد و نبابد مجدد باردار میشد و قرص ج ل و گ ی ر ی هم ممنوع بود بخاطر سلامت خاله تا آخر عمرش خودشو ندید گرفت ولی نه از محبتش به خاله کم شد نه به بچه هاش و هر فداکاری که لازم بود در حقشون کرد

اگر دچار هر نوع کمبودی باشه خیانت طبیعیه؟ ما مردمون ب کم توجهی کنه یا بی پول باشه بریم بهش خیانت کن ...

نه منم نگفتم طبیعیه میگم ما باید بدونیم اگه ب شوهرمون باندازه کافی توجه میکنیم ولی بازم خیانت می‌کنه مشکل از ما نیست

من ازین ناراحتم وقتی ب ی خانومی خیانت میشه سریع میگرده ببینه چ ایراد ظاهری داشته ک شوهرش اینکارو کرد ...

عزیزم تاپیکت یکم ارومم کرد

اخه امشب یه پیام تو گوشی شوهرم دیدم که بوی خیانت میده

خواستین بیایین نظر بدین چکار کنم😭

2706