2737
2739

بسلامتی

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

توضیح میدی درموردش

اسپرم گرفتی یا تخمک

آیدان‌ ام🌝 در ستایش نور 🌙باران زده به جانم گل داده استخوانم🍃 شبی از میان اینهمه درد ، اُمید میروید🤍 ما از اُمید نوشتیم تمام کلماتمان جوانه زدند🌱 برای سلامتی امام زمانت صلوات میفرستی؟:)♥️ آرزوهایم رو به خدایی می‌سپارم که یوسف را از تهِ چاه به تخت پادشاهی رساند💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله که عزیزم جواب ازامیشت مثبت میشه به امید خدا سالم و سلامت بغلش بگیری منم تازه میخوام اقدام کنم میترسم برای ای وی اف چقدر هزینت شد گلم ممنون میشم جوابم بدی 

الهی به سلامتی بغل بگیریش عزیزم🙏😘❤️ 

دفعه چندم انتقالت بوده؟ 

و جنین چند روزه انتقال دادی؟

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
انشالله که عزیزم جواب ازامیشت مثبت میشه به امید خدا سالم و سلامت بغلش بگیری منم تازه میخوام اقدام کن ...

ممنون عزیزم امیدم به خداست 😍. 

نزدیک یه چهار تومن اینا با داروها . اخه من ریحان اردبیل انجام دادم دولتی 

2740
الهی به سلامتی بغل بگیریش عزیزم🙏😘❤️  دفعه چندم انتقالت بوده؟  و جنین چند روزه انتقال د ...

ممنوووون 😍😍انشالله هر کی دلش مادر میخواد خدا دامنشو زود سبز کنه .

دومرحله ای بود دوتا سه روزه یکی بلاست😍😍😍

ممنون عزیزم امیدم به خداست 😍.  نزدیک یه چهار تومن اینا با داروها . اخه من ریحان اردبیل انجام ...

من سنم 25هست میخوام دولتی انجام بدم هیچ اطلاعاتی در مورد ای وی اف ندارم شیراز هستم میخوام اینجا انجام بدم شوهرم میگه بریم یزد نمیدونم واقعا مراحلش سخته یا نه شرمنده ام که  این همه سوال میپرسم 

من سنم 25هست میخوام دولتی انجام بدم هیچ اطلاعاتی در مورد ای وی اف ندارم شیراز هستم میخوام اینجا انجا ...

😂😂این سوالها همه دارن . خب مراحل سخت که دارو و امپول پیر ادمو درمیارن . ولی این پروسه فقط و فقط صبوری میخواد هر دوتاتون ااید صبور باشید انشالله زودتر نتیجه بگیرید 

ممنوووون 😍😍انشالله هر کی دلش مادر میخواد خدا دامنشو زود سبز کنه . دومرحله ای بود دوتا سه روزه یکی ...

انشالله 😍😍🙏🙏

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
من سنم 25هست میخوام دولتی انجام بدم هیچ اطلاعاتی در مورد ای وی اف ندارم شیراز هستم میخوام اینجا انجا ...

برو زینبیه 

منم زینبیه تخمک کشی انجام دادم و این ماه انشالله برم برا گرفتن داروهای انتقال

ای جانم من انقد خوشحال میشم  چون واقعا مراحل ای وی فاق سخته  خیلی مبارکت باشه عزیزم برامن ...

انشاالله عززززززیززززم .خدا یه دختر نازو خوشگل و باهوش و عاقبت بخیر خدا بهت بده 😍😍

2706