2733
2734
برو زینبیه  منم زینبیه تخمک کشی انجام دادم و این ماه انشالله برم برا گرفتن داروهای انتقال

شما بار اولت هست عزیزم کسی هم نتیجه گرفته اونجا ب من میگن برو زیر نظر افسون زارع 

شما بار اولت هست عزیزم کسی هم نتیجه گرفته اونجا ب من میگن برو زیر نظر افسون زارع 

اره باراولمه 

و برا انتقال رفتم زیر نظر افسون زارعی و داروهای انتقال و سونو ها رو میخوام از طریق مطبش پیش برم تا برای انتقالم خوددکتر زارعی بیاد و برام انتقال بده 

ولی برا تخمک کشی سونو و داروهامو از همون زینبیه میگرفتم 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خیلی ها نتیجه گرفته بودن و تو مطب افسون زارعی هم که چند بار رفتم تعداد خانمهایی که با ای وی اف باردارشده بودن هم زیاد بود

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2731
اره خیلی ها نتیجه گرفته بودن و تو مطب افسون زارعی هم که چند بار رفتم تعداد خانمهایی که با ای وی اف ب ...

الهیشکر انشالله که خدا دامن همه ما سبز کنه منم میرم زیر نظرش انشالله