2733
2734
عنوان

اگر بهترین خواهرتون بخاد بره خارج

617 بازدید | 23 پست

اگر بهترین خواهرتون بخاد برای همیشه بره خارج ،البته شاید منم بعدا بهش ملحق شم،فقط یکی دو ماه فرصت دارم باهاش خوش بگذرونم،چیکار کنم ب نظر تون؟! خیلی گیجم ،نمی‌دونم چیکارا میشه کرد ک بعدا نگم کاش فلان کارم میکردم خوشحال تر ش میکردم یا بیشتر بهمون خوش میگذشت ،پیشنهادی دارین؟!

ناخن کار نی  نی سایت 💅

برو دوستات رو ببین

برو ایران رو بگرد

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باهاش کلی فیلم و عکس دوتایی بگیر. بشین کنارش حرف بزنین ‌‌‌‌. 

خیلی همو‌میبینیم در طول روز ،ی تنوع دیگه یا یه چیزی ک حسرتش ب دلم نمونه 

ب نظرت باهاش برم اتلیه عکس بگیرم ؟

ناخن کار نی  نی سایت 💅

بچه ها میشه برام صاوات بفرستید مشکل ورشکستگیمون حل بشه منم براتون صلوات میفرستم

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2740

گردش کوه خنده بازی بغل 

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋
2706