2733
2734
عنوان

ذهنم درگیره

93 بازدید | 9 پست

ی موضوعی واقعا ذهنمو در گیر کرده

من ی مدت پیش میاد ک با همسرم رابطه ی عالی دارم ی مدت بعدش کلا جنگ و دعواست برای همه همینطوره؟ مثلا اگه بیست روز خوبیم بیست روز بعدش و جنگ و دعوا داریم من چهار پنج ماهه عقد کردم این قهر و اشتیا واقعا تاثیر گذاشته رو ذهنم امکان داره وقتی ک این دعواها زیاد شه طرفم ازم سرد بشه و خیانت کنه؟ بهم ریخته ام کلا ..😞

اصن کی دیده که شب بمونه!؟😊

خب طبیعیه دعوا و بحث هست مخصوصا تو عقد که دو طرف زیر یه سقف نرفتن و همو نمیشناسن

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب طبیعیه دعوا و بحث هست مخصوصا تو عقد که دو طرف زیر یه سقف نرفتن و همو نمیشناسن

امکان داره بخاطر همین دعواهای شدیدی ک داریم طرفم بهم خیانت کنه؟

بله عزیزم زندگی سالم ودرست همینه بدون دعوا نمیشه  هرکی همیشه باهم خوبن یه جای کار لنگ میزنه ...

خبلی اذیتم همش ذهنم درگیره ک نکنه بخاطر دعواهامون دیگ دوسم نداشته باشه یا بهم خیانت کنه

امکان داره بخاطر همین دعواهای شدیدی ک داریم طرفم بهم خیانت کنه؟

اصلا بهش فکر نکن مگه الکیه خیانت

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
فکرای بد نکن مثبت فکر کن تو میتونی هر روز خوب باشی

دست خودم نیس میرم تو افکار منفی حس میکنم با این دعواهای شدید دیگ دوسم نداره و میره سمت دیگران

خبلی اذیتم همش ذهنم درگیره ک نکنه بخاطر دعواهامون دیگ دوسم نداشته باشه یا بهم خیانت کنه

دعواتون درست باشه چیزی نمیشه احترام هم دیگه رو داشته باشید وزود اشتی کنین ... جاتون رو جدا نکنین کلا کش ندین 

فکر بد نکن انقد