2733
2739
عنوان

بارداری

170 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من چندروزپیش رفتم دکتربتام بالای هزارزده وسیزده فروردین آخرین پریودیم بوده انواع علایم روتجربه کردم الان چیپس بخورم سریع سردردمیشم یاتهوعم میگیره نشستن زیادپادردمیشم ی سمت شکمم سفت ترهست به پشت نمیتونم بخوابم اذیت میشم نسبت به اینکه اوایل بارداری هستم طبیعیه؟وکی میتونم برم سونو

عزیزم یه سوال شما بیبی چکت قبل موعد مثبت شد یا بعد موعد ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هفته دوم تاخیرم آزمایش دادم چون علایم داشت اذیتم میکرد پنج شش روزبعدموعدبی بی چک زدم مثبت شد

آها به سلامتی 

من دیروز موعدم بود بیبی زدم منفی 

ده روزه درد پریود دارم می‌ره و میاد 

هنوز پریود نشدم 

گفتم شاید هنوز شانس داشته باشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
آها به سلامتی  من دیروز موعدم بود بیبی زدم منفی  ده روزه درد پریود دارم می‌ره و میاد&nbs ...

خب دیرتربی بی بزنید بیخیال باشیدبهترع منم به اصرارخودم شوهرم قبول کردبزنم وگرنه هنوزمیگفت یک هفته تاخیرچیزی نیست 

2740
خب دیرتربی بی بزنید بیخیال باشیدبهترع منم به اصرارخودم شوهرم قبول کردبزنم وگرنه هنوزمیگفت یک هفته تا ...

خخخخ نه من عجولم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی زمان تخمک گذاری اقدام کنید خیلی موثره 

درسته مرسی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی زمان تخمک گذاری اقدام کنید خیلی موثره 

میشه بپرسم چه روزایی اقدام داشتی

از آفتاب گردون پرسیدن چرا شبا که میشه سرت پایینه گفت شبا:ستاره ها چشمک می زنندنمیخوام به خورشید خیانت کنم:🥳🌻)
آها به سلامتی  من دیروز موعدم بود بیبی زدم منفی  ده روزه درد پریود دارم می‌ره و میاد&nbs ...

یاسمن امروز دیگه بیبی چک نزدی اتفاقا همش توفکرت بودم اگه پریودات همیشه منظم وهمون روز بوده اره امیدوارباش

میشه بپرسم چه روزایی اقدام داشتی

من دوره هام ۲۲روزست باهشت روزپریودی دکترگفت بین دوازده تاپونزده سیکل یعنی ازاول پریودی بشمر روزدوازدهش من خداتوفیق داد دوشبشو شوهرروگیراوردم خخخ راستی من آزمایش پیش از بارداری هم دادم دکترداروتقویتی دادشایداونام موثربوده 

من۱۹ اسفند پریود شدم جلوگیری داشتم البته پریودام نامنظمه ۱۵ فروردین رابطه داشتم شک کردم قرص اورژانسی خوردم خلاصه پریود نشدم بی بی چک گذاشتم مثبت شد ۳۱ فروردین رفتم سونو گفت چیزی داخل رحمت نیست شک کردم تست خون دادم ۶۳۸ شد چند روز بعد تکرار کردم شد ۳۸۰۰ شنبه رفتم سونو من مطمئنم مال همون ۱۵ فروردین هست چون قبل و بعدش مواظب بودم با اینکه قرص اورژانسی خوردم ۱۶ اردبیهشت گفت ۵ هفته و ۶ روزته قلبش هم تشکیل شده

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2706