2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 19 پست
یاسمن امروز دیگه بیبی چک نزدی اتفاقا همش توفکرت بودم اگه پریودات همیشه منظم وهمون روز بوده اره امیدو ...

این چند ماه اره منظم بود یه روز قبل موعد پریود میشدم 

نه دیگه بیبی نزدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
من دوره هام ۲۲روزست باهشت روزپریودی دکترگفت بین دوازده تاپونزده سیکل یعنی ازاول پریودی بشمر روزدوازد ...

😂😂😂😂بسلامتی عزیزم چند ماه اقدام بودی؟منم تو اقدامم س چهار ماه هست هنوز خبری نیست خداکته این ماه بشه

از آفتاب گردون پرسیدن چرا شبا که میشه سرت پایینه گفت شبا:ستاره ها چشمک می زنندنمیخوام به خورشید خیانت کنم:🥳🌻)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂بسلامتی عزیزم چند ماه اقدام بودی؟منم تو اقدامم س چهار ماه هست هنوز خبری نیست خداکته این ماه ...

دکتررفتی؟ازمایشات قبل بارداری رفتی؟عرق کاسنی خیلی خوبه رحموپاکسازی می‌کنه 

دکتررفتی؟ازمایشات قبل بارداری رفتی؟عرق کاسنی خیلی خوبه رحموپاکسازی می‌کنه 

اره دکتر رفتم ازمایش چکاب همه چی دادم هیچ مشکلی نداشتم گف تا ۶ماه طبیعیه اگه باردارنشدی بازبیا الان ۴_۵ماهی هست اقدامم ولی نشده 

از آفتاب گردون پرسیدن چرا شبا که میشه سرت پایینه گفت شبا:ستاره ها چشمک می زنندنمیخوام به خورشید خیانت کنم:🥳🌻)
یعنی انقدسوالام سخته هیچکی نمیگه،

واااااا پرسیدی کی میتونم سونو کنم خب دکتر میگه باید دکتر بنویسه سونو هم بری باید نسخه پزشک ببری بدونن چه سونویی انجام بدن مگه ما دکتریم 

خدایا شکرت