2733
2734

ما چون شوهرم سرباز بود پول کم داشتیم ی کفش معمولی و بد گرفتم تو پله های اتلیه کفش کج شد با سر خوردم زمین پاهام رفت تو هوا شوهرم رنگش پرید گفت حتما پام شکسته پام پیچ خورده بود ب زور عکساروگرفتیم و رسیدم مراسم زیاد دردی حس نمیکردم ی کم رقصبدم فشاز اومد بهش شد بادکرد نمیتونستم راه برم اخرای مراسم لنگان لنگان بذون کفش با ی پا ی کم موندم جلومهمونا ابروداری کردم 🥲🥲🥲

خاهرم بچه ش سقط شد نتونست بیاد عروسیم 

تو عروسی همش قیافه م ناراحت بود 

بعدم سر رقص چاقو خاهر کوچیکم با خاهرشوهرم دعواش شد اون بیشور چاقو رو ب خاهرم نداد 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردم ولی کوچیک ک بودم میرفتیم تو تالار تا عروس وارد میشد  پامو میذاشتم رو لباس عروسش ک ی قسمتیش ک رو زمین بود تا کثیف شه😐😐😐😐

چقدرم ذوق میکردم از این‌کار 😐😐😐سم خالص بود کارم منظوری نداشتماا نمیدونم چی تو ذهنم بود😐😐😐😐

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2728

تمامش دوست داشتم چون عاااشق لباس عروس و این چیزا بودم 

قسمت بدش اینکه ساعت 10.5 رسیدیم تالار 

چون ماشینمون خراب شد

البته تا 2 ادامه داشت عروسی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بهترین خاطره ام این بود که بعد آرایشگاه و فیلم برداری کلی زمان اضافه آوردیم  از طرفی خونه نزدیک تالار بود برای همین رفتیم خونمون خوابیدیم تا ساعت ۸ شب که بریم تالار آنقدر خواب خوبی بود که نگو. بعدشم سر راه تالار رفتیم بستنی فروشی یه آب هویچ بستنی خوردیم خیلی خوش گذشت.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2740
بهترین خاطره ام این بود که بعد آرایشگاه و فیلم برداری کلی زمان اضافه آوردیم  از طرفی خونه نزدیک ...

واای چ خوب 🤣🤣🤣 اقای داماد باید همونجا کارو تمیز درمیورد🤣

بهترین خاطره ام این بود که بعد آرایشگاه و فیلم برداری کلی زمان اضافه آوردیم  از طرفی خونه نزدیک ...

آرایش خراب نشد؟ 

موهات چی 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706