2733
2739

حق طلاق گرفتم پس از کش و قوس های فراوان

دیشب هم اومد با مامانمینا حرف زد 

حرف و قولای تکراری

ولی 

اصلا دلم باهاش نیس 

اصرار کرد برگردم 

بهونه اوردم تا امشب باید وسایلمو جمع کنم

الان نرفتم سرکار

دوس دارم همین الان برم درخواست طلاق بدم و از شرش خلاص شم

داداشم میگه فقط مشکلش عصبی بودنشه اما من که باهاش زندگی کردم مطمئنم دوسم نداره

خوبیاش زیاده اما بدیاش باعث شد بفهمم ذره ایی برام ارزش قائل نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فقط یک بار دیگه فرصت بره خوب نشد طلاقش بده

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋

اون توی مشکلات تو رو مقصر نمیدونه؟

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

همين ك حق طلاق بهت داده خيليهههه😑

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2740
اون توی مشکلات تو رو مقصر نمیدونه؟

چرا...میگه تو میری رو اعصابم ک من زدمت و فوش دادم و...

اما مسئله من خیلی بیشتر از ایناس

بخدا تو دلم میدونم دوسم نداره .

مثلا اونقد به خانوادش توجه داره اما انتظار داره من همه کارامو تنهایی انجام بدم

2706