2752
2734
عنوان

حق طلاق گرفتم اما دلم به برگشتن به شوهر نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 43 پست
برگرد و هم به اون و هم به خودت فرصت دیگه ای بده اگر دوستت نداشت حق طلاق نمی‌داد بهت .بهر حال اخلاقا ...

پیش خدا رو سفیدم همه راهها رو رفتم 

مشکلم همینه 

نمیتونم بهش محبت کنم .میبینمش دوس دارم بکشمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا پیشمه اما فقط تا ۷ سال میده  بعدش مطمئنم نمیده چون جونش بهش بسته اس. من میخوام طوری طلاق ...

آره

بالاخره اینم جزو. لاینفک این زندگیه

فعلا زیر نظر مشاور برو جلو

بذار بازم بیاد منت کشی

انشاءالله ایندفعه درست میشه 

چیزی ب نامت هست ؟ پس تو براش وسیله ای  بازم میگم بر نگرد اون نمیتونه دخترتون نگه داره

اره هست.مشکل مالی خداروشکر ندارم.چرا دخترمو میده ننه اش.ننه اش ضد منه .از خداشه

الانم که حق طلاقو داده بدون اطلاع اوناس.وگرنه عمرا میزاشتن همچین کاری کنه

آره بالاخره اینم جزو. لاینفک این زندگیه فعلا زیر نظر مشاور برو جلو بذار بازم بیاد منت کشی انشاءا ...

منت کشیش تو سرش بخوره 

همش الکی و زبونیه 

ته دلش به من میخنده باز خرش کردم

پیش خدا رو سفیدم همه راهها رو رفتم  مشکلم همینه  نمیتونم بهش محبت کنم .میبینمش دوس دارم ...

چی بگم شاید یه مدت دور باشین از هم بهتر شین 

بهرحال ما در جایگاه شما نیستیم و از دور یه نظری می‌دیم.انشالله هر چی خیره پیش بیاد برات

منت کشیش تو سرش بخوره  همش الکی و زبونیه  ته دلش به من میخنده باز خرش کردم

والا دوسر سوخته این رابطه

ولی سوخت طلاقش کمتره نیست؟ 

نمیدونم انشاءالله بهترین تصميمو بگیری و پشیمون نشی راضی باشی

چی بگم شاید یه مدت دور باشین از هم بهتر شین  بهرحال ما در جایگاه شما نیستیم و از دور یه نظری م ...

ممنون گلم😔😔

هر چی دورتر میشم ازش ارامش بیشتری میگیرم 

الان ۱۶ روزه ازش دورم .اومده و رفته اما خونه مامانم بودم.خیلی ارامش داشتم با دخترم

والا دوسر سوخته این رابطه ولی سوخت طلاقش کمتره نیست؟  نمیدونم انشاءالله بهترین تصميمو بگیری و ...

فقط دخترم ...😔طلاق بگیرم بهم نمیدش 

حتی مهریه میده بچه رو نمیده 

فقط دخترم ...😔طلاق بگیرم بهم نمیدش  حتی مهریه میده بچه رو نمیده

خب دادگاه از خود بچه مگه سوال نمیکنه؟ تا یسال دیگه ک با خودته بعدش نمیتونی حضانتش رو بگیری؟ 

اگه میخوای ب خاطر دخترت برگردی ببین تو اون زندگی ب دخترت آسیبی نمیرسه؟ 

و این ک راهت رو جدا کن تا آرامشت حفظ بشه 

انشاءالله دخترت بزرگ تر میشه اوضاع شمام بهبود میگیره ب هر نحوی ک هست

خب دادگاه از خود بچه مگه سوال نمیکنه؟ تا یسال دیگه ک با خودته بعدش نمیتونی حضانتش رو بگیری؟  ا ...

بلدن مغز بچه رو شستشو بدن 

همون هفت سالگی تا نه سالگی که پیششون میمونه کافیه براشون .یه ماه هم کافیه براشون منو دیو دو سر کنن پیش بچم

با بچه خوبه 

الانم که داداشم تهدیدش کرد بزنه منو میکشش.ترسیده

بلدن مغز بچه رو شستشو بدن  همون هفت سالگی تا نه سالگی که پیششون میمونه کافیه براشون .یه ماه هم ...

اوهوم پیچیدست

خوبه خداروشکر حمایتت کرده

انشاءالله عقل بیاد ب سر همسرت اگه قرار ب زندگیه ب خوشی در کنار هم بگذرونین اگه جدایی صلاحتونه با تفاهم باهات پیش بره 

چوب لای چرخت نذاره

انشاءالله خیره