2752
2734
عنوان

حق طلاق گرفتم اما دلم به برگشتن به شوهر نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه حسی نداری و نمیتونی تحملش کنی پس برنگرد کامت تلخ میشه

کاش به همین راحتی بود

هر روز میومد در خونه مامانمینا تا با صحبت و حرف کار به اینجا رسید ک با حق طلاق بهش فرصتی بدم 

مشاوره میریم اما نوبتاش خیلی دیر به دیرن

بر نگرد

خودت صلاح خودتو بهتر میدونی

بر نگرد وقتی دست بزن داره و بخاطر مسائل مادی اصرار ب برگشت داره

بازم خودت صلاح خودت رو بهتر میدونی

انشاءالله هرچی ک خیرته همون بشه 

اگه دلت نیست نرو چند سال بعد پشیمون میشی عمرت رو هدر نده تو ک مستقلی بری همش خود خوری می‌کنی قشنگ فک ...

اره بخدا ...کاش چشامو میبستم و باز میکردم 

فقط با دخترم تنها میبودم 

اما دخترمم خیلی وابستشه لعنتی

کاش به همین راحتی بود هر روز میومد در خونه مامانمینا تا با صحبت و حرف کار به اینجا رسید ک با حق طلا ...

چی بگم من که نمیدونم شما چه احساسی داری خودمو جات گذاشتم نطر دادم

چون من خودم نمیتونم با کسی که بهش حسی ندارم زندگی کنم

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
بر نگرد خودت صلاح خودتو بهتر میدونی بر نگرد وقتی دست بزن داره و بخاطر مسائل مادی اصرار ب برگشت دار ...

اینو نمیگه که بخاطر پوله اصرارش

ولی من خودم مطمئنم 

مهمترینش اینه 

دلیل دیگه اش هم دخترمه .بهم نمیدش.دخترم به هردومون وابسته اس

چی بگم من که نمیدونم شما چه احساسی داری خودمو جات گذاشتم نطر دادم چون من خودم نمیتونم با کسی که بهش ...

اره درستش همینه 

ولی وقتی پای یه بچه درمیونه 

همه معادلات بهم میریزه

اره درستش همینه  ولی وقتی پای یه بچه درمیونه  همه معادلات بهم میریزه

اره درکتون میکنم💙

انشاالله حل بشه

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 

برگرد و هم به اون و هم به خودت فرصت دیگه ای بده اگر دوستت نداشت حق طلاق نمی‌داد بهت .بهر حال اخلاقا یک بار باید بهش فرصت بدی اونم با بهترین اخلاقت که اگر نشد حداقل پیش خدا رو سفیدی که وظیفتو انجام دادی

یعنی خودش بیکاره و حقوق شما تنها درامدتونه؟ 

نه اونم حقوقش خوبه ولی با من تونست خوب پیشرفت کنه .بازم برنامه داره.خیلی اقتصادی و اینده نگره.من نباشم هم افسردگی میگیره هم برنامه هاش میمونن.

بر اساس برداشت خودت گفتم دخترت پیشت نیست؟  نمیتونی از دادگاه بگیری؟

چرا پیشمه اما فقط تا ۷ سال میده 

بعدش مطمئنم نمیده چون جونش بهش بسته اس.

من میخوام طوری طلاق بگیرم که کلا از زندگیم حذف شه نه اینکه به بهانه بچه هی بخواد سرک بکشه تو زندگیم

2706