2737
2739

بچه هایی که ازم راجع به تجربه ی لاغریم پرسیده بودین بیاین اینجا دورهم باشیم باهم استارت رو بزنیم

قد و وزن تونو بگین 

من نه دکتر تغذیه رفتم نه باشگاه ،علم شم ندارم،فقط تجربه های خودمو میگم تا جایی که بتونم راهنمایی میکنم

@efgoddess    

@ssohaa    

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
قد 161  وزن 65  هدف : 55

شما ۶۰هم بشی دیگه اضافه وزن نداری اما برای قلمی شدن هدف تو خوب انتخاب کردی. ورزش میکنی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه تحرک ندارم  اگه داشتم الان وزنم این نبود‌. نه ورزش دارم نه پیاده روی. پیاده روی خوبه شروع ...

برنامه ی بشقاب رو نصب کن کالری شماری غذا و ورزشه.پیاده روی رو که وارد میکنی کالری کمی رو میسوزونه در مقایسه با ورزش های دیگه.نه که بد باشه اما ..من تجربه ی خودمو میگم من بعد پیاده روی خیلی خسته میشدم و وقتی برمیگشتم دوبرابر میخوردم .اما با ورزش های دیگه میتونستم بجای نیم ساعت ،۱ساعت و نیم ورزش کنم

نه تحرک ندارم  اگه داشتم الان وزنم این نبود‌. نه ورزش دارم نه پیاده روی. پیاده روی خوبه شروع ...

ماهواره دارین ؟شبکه جم فیت

قد ١٦٥ 

وزن ٦٧

شكم و پهلو دارم 

پياده روي ميكنم 

شيرينيجات خيلي كم ميخورم 

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲
قد ١٦٥  وزن ٦٧ شكم و پهلو دارم  پياده روي ميكنم  شيرينيجات خيلي كم ميخورم

اضافه وزنت زیاد نیست۲کیلوعه.اما مانکن نیستی از نظر خودت درسته ؟من با پیاده روی اوکی نیستم چون خیلی گشنه م میشه بعدش و کالری زیادی نمیسوزونه ولی خوبه در کل .

روزی نیم ساعت برقص .یربع هم حلقه هولاهوپ بزن .روزی ۱۰۰تا حتما دراز نشست بزن باشه؟

ماهواره دارین؟من تو شبکه جم فیت هرروز با ایروبیک و بدنسازی ش که با دمبل بود کار میکردم .

2740
اضافه وزنت زیاد نیست۲کیلوعه.اما مانکن نیستی از نظر خودت درسته ؟من با پیاده روی اوکی نیستم چون خیلی گ ...

چون به خاطر شغلم همش پشت ميز نشينم همين باعث شده پهلو بيارم قبلا اينجور نبودم وزنم ٥٧ بود ميخوام زير ٦٠ باشم 

خيلي ورزشم نميتونم بكنم اخه يه ديسك كمر خفيف دارم  

يا ضامن اهو🕊هموني ام كه سه سالم بود شفام دادي حالا اين دلباخته و نمك خورده شما بازم نياز داره به شفاي قلبش🥺🤲 من رو تاريخ ٣١ ارديبهشت٤٠٣ خيييييلي خيلييييي حساب باز كردم♥️قطعا ميشه🤗 چاكر شمام اقا جانم🙌☝️🙏يا جواد الائمه ادركني🤲
قد ١٦٥  وزن ٦٧ شكم و پهلو دارم  پياده روي ميكنم  شيرينيجات خيلي كم ميخورم

بیشتر از هرچیزی برنج شکم میاره ،میتونی هروعده ۵تا قاشقش کنی؟شبا هم قبل شام سالاد با ماست بریزی روش بخوری؟

من تا ۳ماه اول به کل برنج‌رو گذاشتم کنار بعد شروع کردم ۳یا۵قاشق خوردن

یه قرص هم بهت معرفی میکنم بخور کاملا گیاهیه.اسمش اسلیم کوئیک. بخر تا ۳ماه بخور اشتهات رو خیلی کم میکنه .

شبكه جم فيت هم داريم اونا رو تا جايي كه به كمرم فشار نياد باشه انجام ميدم بيشتر راهنمايي رو تغذيه ميخوام 

وقتي رژيم هم ميگيرم زود رو صورتم تاثير ميذاره و لاغر ميشه و چشمام گود ميره 

مثلا يه مدت سه ماهه برنج رو قطع كردم ولي تاثيري نديدم 

چون به خاطر شغلم همش پشت ميز نشينم همين باعث شده پهلو بيارم قبلا اينجور نبودم وزنم ٥٧ بود ميخوا ...

صبحا ناشتا دانه چیا رو با اب حل کن بخور

صبحانه رو با یه کف دست نون سنگک یا ۳کف دست لواش بخور با یه تخم مرغ اب پز یا پنیر

ناهارم تا ۳ماه قرار شد برنج نخوری یا اگه خوردی ۵قاشق بخوری.اگه برنج نخوردی یه کف دست نون بخور با هر خوروشتی که دارین

شامم همینطور. قبلشم سالاد بخوری معدتو پر کنه خوبه 

بیشتر از هرچیزی برنج شکم میاره ،میتونی هروعده ۵تا قاشقش کنی؟شبا هم قبل شام سالاد با ماست بریزی روش ب ...

قرص رو قبل از نهار و شام بخورم؟

صبحانه هم از خوردن شيرينيجات مثل ارده و شيره انگور پرهيز كنم؟

نون رو چطور بخورم صبحانه چقدر نون بخورم؟

شما ليست غذاهاتون چي بود مثلا من خورشتها رو خالي با اون مقدار كم نون بخورم؟ (خودم ميخوام كلا پلو رو حذف كنم چون علت شكمم همين برنج هست)

همين آدم ميمونه چي بخوره

لاغر