2733
2734

توی تاپیک قبلی در مورد زندگیم صحبت کردم 

امشب فهمیدم که هرچقدر هم آدم خوبی باشه ولی جنم نداره و مرد صفت نیست شوهرم فکر نمیکرد زندگی اینقدر مسئولیت داشته باشه 

فکر نمیکرد باید از صبح تا غروب سرکار بره

باز دوهفتست رفت سرکار رو خسته شد 

امشب قسمم داد طلاق توافقی بگیریم گفت نمیتونه بمونه 

شنبه میرم دنبال کارای طلاق 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اخه😔

تموم شد.... به همین سختی به همین راحتی 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2731

وا مگه کفش خریده 😐😐😐

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۸..اما روز عاشورا تو هیات گوشیمو ازم زدن..خیر ندیده ها😔😔😔                                         _وقتی من نباشم کی از خواب بیدارت میکنه؟؟                      +شاش🔸️🔸️🔸️حالا دور از شوخی بیا یه چیزی بهت بگم💙 عاشق امام حسین و حضرت ابولفضلم🤍🤍🤍 هستم‌حتی خواب امام حسینو امام حسنمو دیدم❤️❤️❤️با افتخار یه اهل سنت هستم 🩷🥰کی میگه ما اهل سنت ها دوازده امامو قبول نداریم😒😒مگه میشه نوه های پیامبر رو قبول نداشت 🤨🤨دم پل صراط جلوتو میگیرم..فقط زیارت عاشورا نمیخونیم چون لعنت زیاد داره..خدا فقط گفته شیطانو لعنت کنید..دلیل بر این نمیشه امام حسینو قبول نداشته باشیم...حتی پیامبر خدا به جز شیطان کسیو لعنت نمی‌کردن حتی دشمناشونو❤️❤️جان آقا    سَنهَ قوربان آقا     جان اقا🖤🖤🖤 اهل تشیع هم دوست دارم و براشون احترام خاصی قائلم😍دوست دارم به ما اهل سنت ها هم احترام بزارید..😘😘😘

بی مسئولیت 

اگه عرضه اشو نداشت دیگرو بدبخت نمیکرد 

حالم از این مردا بهم میخوره 

کارشونو میکنن ی خط میندازن تو شناسنامت بعد گورشونو گم میکنن 

درس مثل بابام 

از گوش دادن به یه مشت حرف دروغ لذت میبرم،وقتی که حقیقت رو میدونم . . .😏
2740
چند سالته  بچه داری

۳۳ ، نه ندارم ، امشب بهم گفت من این چند سال خیلی مراقب بودم که ازت بچه دار نشم ... گفت زندگی مشترک سخته من نمیکشم 

چرا خب حتما وضع مالیش ضعیفه

بهترین جهیزیه رو دارم بهترین خونه رو هم اجاره کردیم اما شغل و کار ثابت نداره ، تازه فهمیدم اصلا شبیه بهم نبودیم اصلا

ببخشید مردای ایرانی اینقدر راحت طلبن که فکر میکنن همه باید در خدمتشون باشن  جدا هم بشه باید بر ...

قلبم درد میکنه 

وجودم  درد میکنه 

2706