2733
2739
عنوان

امشب ازم خواهش کرد گریه کرد طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 28031 بازدید | 217 پست
فقط ترس از تنهایی هم دارم  ترس از تغییر بزرگ توی زندگیم  ترس از خیلی چیزا  وای خدا ...

چند سالته؟ 

من هم مثل تو فکر می کردم 

می ترسیدم 

اما اشتباه کردم باید جدا می شدم

البته خانواده خوبی هم نداشتم و باعث شد بیشتر بترسم

به نظرم اگر مسئولیت پدیر و حامی نیست 

عمرتو هدر نده 

نترس 

بگیر معلومه شوهرت هم پر روعه هم زرنگ  اصلا و ابدا دلت نسوزه

بقثل بچه ها محکم وایمیسم تا بین هزینه طلاق و هزینه مسئولیت یکیو انتخاب کنه

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین من نمیتونم بگم بیا بریم مشاوره  چون امشب بهم گفت مثل دفعات قبلی نباید منتظر بمونیم تا بها ...

ببین من یه چیزی فکر میکنم 

اینکه همسرت باخانواده شما اختلاف سطح زیادی حس میکنه و فکر میکنه نمیتونه هیچ وقت برسه ، یا حتی رقابت کنه و اصلا دیده نمیشه ، شرکتش هم که بی نتیجه شده ، اینا شدیدا بهش ضربه زده

مرنج و مرنجان

[QUOTE=289276205]ممنونم ازت عزیزم ممنونم از همتون  بخدا هیچوقت فکر نمیکردم روزی خودم بیام تاپیک طلاق بزارم  ...[/QUOT 

برات انرژی مثبت میفرستم ❤ اگر دوست داشتی اسم کوچیکت بهم بگو برات نماز بخونم شو 

بسته بالای سر گیسوان  چه هیبتی‌ست!  کشته اند هر که را راوی جنایتی ست🌱🕊
2742
چند سالته؟  من هم مثل تو فکر می کردم  می ترسیدم  اما اشتباه کردم باید جدا می شدم ...

من میترسم شناسایی بشم ولی حدودا میگم ۳۲ سالمه

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
فقط ترس از تنهایی هم دارم  ترس از تغییر بزرگ توی زندگیم  ترس از خیلی چیزا  وای خدا ...

خب اولا ک شما تنها نیستی فقط از کنار یه ادم بی تعهد دور میشی و میری پیش خانوادت ک مثل پروانه دورت میگردن خالم با ۳ تا بچه طلاق گرفت خالم نمیدونم سیکل داره یانه..الان توشرکت لوازم ارایشی کارمیکنه و خرج بچه هاشو میده روپای خودت وایستا و محکم خداهم کمکت میکنه .

دوستش دارم ؛مادرم را میگویم...
بقثل بچه ها محکم وایمیسم تا بین هزینه طلاق و هزینه مسئولیت یکیو انتخاب کنه

احسنت تا اخرش برو 

از امام زمان کمک بخواه و اهل شدن شوهرت و خوشبختی خودت رو طلب کن 

ان شاالله به طلاق نمی رسه و اهل میشه 

زندگی پراز ترس های اینطوریه که خیلی‌هاشون اون قدر که فکر می‌کنیم وحشتناک نیست فقط چون تاریکه میترسیم

مرنج و مرنجان
2738