2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چراع به گردنبد های چوکر میگن قلاده ؟  

اسم باکلاسش میشه چوگر از نظرما همون قلادس

چوک همون قلادس

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔

خیلی شبیهه

این سبک گردنبند قبل از این که برای آدم باشه برای حیوان بوده

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740
به خاطر یک گردنبد یک انسان رو به سگ تشبیه میکنین ؟ 

وا خب قلاده  به انگلیسی میشه چوک تقصیر من چیه شما نمیخوای قبول کنی

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔

با عرض معذرت بله 

ما رفته بودیم روستا چند سال پیش همینا رو انداخته بودن گردن سگ گله😐💔

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
وا خب قلاده  به انگلیسی میشه چوک تقصیر من چیه شما نمیخوای قبول کنی

اشتباه متوجه شدین 

من خودم همچین گردنبند هایی هیچ وقت نمیندازم اما دیدم تو خیابون دخترایی که دارن چقدر طعنه میزنن بهشون 

منظورم این بود درست نیست چون یک نفر دوس داره همچین گردنبندی گردن کنه بهش بگن نگا قلاده سگ انداخته 

تشبیه خیلی زشتیه حالا هر چقدر هم درست باشه 

2706