2733
2734
زنجیر هم نیاز دارن کسانی که این رو میبندن به گردنشون

اره تو کشورهای غربی خیلی وقت استفاده میشه و از همونجا هم به ایران رسیده

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔
به خاطر یک گردنبد یک انسان رو به سگ تشبیه میکنین ؟

انسان از نماد های مربوط به انسان استفاده کنه تا به حیوان تشبیه نشه

این انتخاب خودشونه پس نباید ناراحت بشن

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه متوجه شدین  من خودم همچین گردنبند هایی هیچ وقت نمیندازم اما دیدم تو خیابون دخترایی که د ...

به نظر من خب خارج از عرف و ارزش انسانیه

مثلا اگه کفشی مثل سم اسب بپوشه باید به انتخابش احسنت بگیم؟

یه سری وسایل مخصوص حیواناته دیگه،دور از شان انسانه که بخواد از اونا استفاده کنه.

اشتباه متوجه شدین  من خودم همچین گردنبند هایی هیچ وقت نمیندازم اما دیدم تو خیابون دخترایی که د ...

متوجه ستم ولی درشان انسان نیست اینکارا 

اینهمه طرح برا گردن بند

شاید شما اینو ساده بگیرید ولی اینا واقعا هدفمند شدس تو اروپا واقعا گردن برده ها قلاده میزارن 

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔
2731
به نظر من خب خارج از عرف و ارزش انسانیه مثلا اگه کفشی مثل سم اسب بپوشه باید به انتخابش احسنت بگیم؟ ...

موافقم 

من گفتم تحسین کنیم ؟ 

من میگم چیزی بهشون نگیم 

منم موافق این گردنبند به هیچ عنوان نیستم 

متوجه ستم ولی درشان انسان نیست اینکارا  اینهمه طرح برا گردن بند شاید شما اینو ساده بگیری ...

برده شدنشون هم طبق علاقه و میل شخصیه و انسانیتو میبرن زیرسوال