2733
2739
عنوان

اطلاع از طلا خریدن

188 بازدید | 16 پست

سلام شب خوش 

خرید طلا برای دراز مدت مثلا ۵_۱۰سال دیگ خوبه ب نظرتون البته طلای دست دوم یا آبشده منظورم نیست ،فکر میکنم بعدا بخوای بفروشی اینقدر از قیمت طلا کسر میشه ک میبینی اصلا سود چندانی نکردی تو این مدت درست فکر میکنم یا نه ؟

روز های آتی فکر می‌کنید چقدر نرخ طلا میره بالا ؟

توصیه ای برای خرید طلا جهت سود کردن دارید بفرمایید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرید طلا برای سرمایه گذاری طولانی مدت همیشه عالیه قیمت طلا هم احتمالا بالاتر می‌ره از چند تا طلافرو ...

اوکی فقط احساس میکنم هنگام فروش از قیمت طلا خیلی کسر میشه درسته؟

2731

اتفاقا طلا رو باید به قصد سرمایه بلند مدت خرید

خالم ۱۵سال پیش یه سرویس خرید اون زمان ۵میلیون حالا یه تومن کمو زیاد دقیق یادم نیس

دوسال پیش همونو برد طلافروشی قیمت کرد ۱۲۰ میلیون برمیداشتن

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
اوکی فقط احساس میکنم هنگام فروش از قیمت طلا خیلی کسر میشه درسته؟

به میزان گرمی که طلا داره پول دریافت میکنید اجرت اولیه کم میشه مثلا طلایی رو خریدی ۱۸ تومن ۱۵ تومن پول گرم طلاس ۳ تومن اجرت که کم میشه ولی طولانی مدت طلا خرید سوده 

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️

اگه کم اجرت برداری که بهتره اما طلای نو هم تو این بازه زمانی که شما میگین رشد داره و ضرر نمیکنین

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
2740
2706