2752
2734
عنوان

اطلاع از طلا خریدن

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 16 پست
اگ توصیه ای دارید در این مورد بفرمایید لطفا 🙏

من توصیه دارم😅

از چندتا طلافروش قیمت بگیر و دقیق بپرس از هرکدوم طلای خام چنده و چند درصد اجرت حساب میکنن و طلایی که انتخاب کردی دقیقا چند گرم و چند صوته 

تو هر مغازه میری اینا رو که پرسیدی با اسم مغازه یادداشت کن که فراموشت نشه

بعد دیگه ببین کدوم منصف تره از اون خرید کن

حداقل از ۱۰تا مغازه قیمت بگیر

تیکر رسیدن به هدفمه،باردار نیستمکاربر جدید نیستم دقیقا پارسال‌۱۵ اسفند عضو شدم که هنوز نمیدونم اون کاربری م چیشد،حرفی ام نزدم که تعلیق شم💜 دوستان  عزیز ما باهم دشمن نیستم پدر کشتگی هم نداریم،همگی هم در زندگی روزمرئه به قدر کافی تنش و اعصاب خوری داریم،،پس اینجا دیگه اعصاب همو بهم نریزیم، نظرات وعقاید همگی محترمه،لطفا در صورتی که عقیده ی مخالفی دارید ریپلای نکنید
من توصیه دارم😅 از چندتا طلافروش قیمت بگیر و دقیق بپرس از هرکدوم طلای خام چنده و چند درصد اجرت حساب ...

خیلی ممنونم ک راهنمایی میکنید 🙏❤️

اهااا اوکی ولی یه مسئله ای هست من به دوسه تا طلا فروشی فقط اطمینان دارم ک معتبر هستن🥲معتبر بودن طلافروشی رو چطوری بررسی کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید