2733
2734

بچه ها ما دستمون تنگه

دیروز مامان یکی از اولیای خواهرم پیام داده نفری 50 میزاریم سکه بگیریم برا معلم

اینم بگم معلم خیلی مایه دار و پولداره خیلییییی ها

یعنی به ما نیازی نداره

ما هم خودمون کادو داشتیم قرار بود اونو بدیم

بعدش همین اولیا اومد گف 70 بزارین

بخدا دستمون تنگه ولی 70 ریختم به حسابش😒😒

الان پیام داده 70 خیلی کمه نفری 100

منم گفتم ما نمیخوایم

بچه ها بخدا من خودم 3 روز دیگه اردو داریم میخوام نرم بخاطر پولش، چون بچه ها میخوان پیتزا و بستنی و اینا بخرن پولش زیاد میشه نداریم. دلم پر میزنه برم 

یا مثلا یه مسافت خیلییی دور از مدرسه رو پیاده میرم نتونستیم سرویس بگیریم

2 تا مانتو دارم یکیشو 5 سال پیش اونیکی رو هم 6 سال پیش خریدم هنوزم همونارو میپوشم 😞😞

چرا اخه میان تکلیف تعیین میکنن انگار بزرگ ما هستن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلما باید درک و شعور داشته باشن ب نماینده بگن هیچ هدیه ای نخرید

و بگه اگ خریدین قبول نمیکنم

اما متاسفانه معلما خودشونم هدیه دوس دارن

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
2728

پول ندین همون کادویی ک قبلا تعیین کردین رو بفرستین خواستین هم اون رو ندین ولش بابا.

حسی رو تو قلبم به‌وجود آوردی که مطمئنم اگه نبودی هیچوقت تجربش نمیکردم.                 عشقم غفور♡                                       پنجمین حساب کاربری( اولین عضویت من در سایت ۱۴۰۰/۱/۸)                                  
2740

واقعا متاسفم واسه همچین ادمایی ای کاش اصلا پول نمیدادی میگفتی میخایم هدیه ی تکی بدیم

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩
2706