2733
2734
اصلا اگه تو فامیل کسی هست که دستش تنگه اول باید به اون کمک کنن نکه یه پولی هم بگیرن ازش و تو رودربای ...

اتفاقا پول جمع میکنن ک بدن ب کسی ک نیاز داره حالا میخواد فامیل باشه یا غریبه یکی مثل من ک ب ظاهر پول دارم در حالی ک شوهرم دوشیفت کار میکنه ک بتونیم ی خونه کوچیک بگیریم نمیتونم بیشتراز ی حدی بدم شاید نخوام اصلا ی ماه ب کسی کمک کنم زور نمیکناا اصلا کاره ای نیستن ک بخوان زور کنن ولی آدم تو رودروایسی قرار میگیره

جررررر الان همینو بگی بهش    

به جان عزیزم من بودم میگفتم😂

دوست عزیز هر کسی نظری داره و نظره هر کسی محترمه، اگه باب میل و سلیقه شما نیست، نیازی نیست که نظرتون رو با عصبانیت به بقیه تحمیل کنید، نظر خودتون رو بدید و به اسم مخالفت با نظر دیگران به کسی توهین نکنیدبا تشکر  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رسومات رو خود ما به وجود میاریم 

شرایط اقتصادی روز به روز بدتر میشه خیلی از والدین نمیتونن چنین هزینه ای کنن وبراشون سخته  بچه خجالت زده میشه پیش دوستاش 

دو سه سال بگید نه بقیه هم میگن وکم کم کمرنگ میشه کادو زوری برا معلم 

یه جایی باید جلو این رسومات غلط گرفته شه 

اگر من وشما وبقیه مخالفتی نکنیم هرسال مجلل تر و تشریفاتی تر گرفته خواهد شد

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
ن والا داییم تو روستا تدریس میکرد حقوقش از مادرم بیشتر نبود تازه انقدرم با منت حقوق نا چیز رو میدن ک ...

گلم کسی ارزش شغل معلمی رو پایین نیاورد

من دارم میگم در قبال کارشون حقوق دریافت میکنن

قطعا کسی ک این شغلو انتخاب کرده ب همه سختی هاش واقف بوده، پس دیگ منتی نیس

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
2731
بازهم بیا بیرون  ما گروه خانوادگی داشتیم هربار هی لفت دادم هربا اد شدم  آنقدر لفت دادم ک ...

تنها بدی گروه همین پول خیریه جمع کردن ی نفره وگرنه اصلا فعالیت ندارم لفت نمیدم ولی فقط میخوام یبار بشنوم اون مسئولع گفته فلانی کمک نکرده جواب منطقی برای این کارش هست نمیزارم الکی در بره تونستم کمک میکنم نتونستم کمک نمیکنم زور ک نیست خودشون اد کردن ینی منو با همین ویژگی قبول دارن

چقد جوابای خوب میزارید من خیلی کم رو ام هیچی نتونستم بگم  الان میرم بتوپم بهش لجن خانمو😒

هرچی‌گفتی اینجا بگو

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
اتفاقا پول جمع میکنن ک بدن ب کسی ک نیاز داره حالا میخواد فامیل باشه یا غریبه یکی مثل من ک ب ظاهر پول ...

اگه باز حرف پیش کشیدن بگو اگه لازم باشه خودم می‌دونم کی خرج کنم به کی کمک کنم لطفاً اجازه بدین این موارد رو خودمون مدیریت کنیم به شما هم زحمت ندیم 

لفت بده تو تنظیمات تل بزن نتونن اد کنن اگه باز حرف پیش کشیدن بگو اگه لازم باشه خودم می‌دونم کی خرج ک ...

ب دلایلی لفت نمیدم ولی تاالان یبار مقداری ک واقعا تونستم رو واریز کردم بخواد اون مسئول حرفی هم بزنه حرف منطقی برای گفتن داره فعلا ک چیزی نگفته امیدوارم چیزی نگه برا خودش بد میشه