2752
2734
واقعا؟ 

⛔️ ممنوعیت اخذ وجه برای روز معلم

✍️متاسفانه عليرغم اعلام‌های مكرر از سوی مدیریت آموزش و پرورش مبنی بر ممنوعيت دريافت هرگونه وجه بابت گراميداشت هفته معلم از اوليا، متأسفانه بعضی از اولیا برای ارج نهادن به زحمات معلمان گرانقدر اقدام به جمع‌آوری وجه از سایر اولیای دانش آموزان می نمایند که این امر نه تنها باعث خوشحالی معلمان نمی شود بلکه رنجش خاطر دانش آموزان را در پی خواهد داشت.
📞 به اطلاع می رساند اخذ هر گونه وجه برای این منظور #ممنوع بوده و اولیا محترم می توانند شکایات خود را به کارشناس پاسخگویی آموزش و پرورش اطلاع دهند 🌸

درست نیس این کار 

مدرسه خواهرزاده من گفتن هرکسی هر مبلغی میتونه اگه میخواد بده برای معلم کارت هدیه با شیرینی بگیرن

من خواهرم ۵٠ داد 

به نظرم اون ۷٠ همون کافیه دیگه دادی اگه چیزی گفتن بگید ما نمی توتیم بیشتر از این هزینه کنم تو روز معلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ گفتی تو گروه خانوادگی ما دایی و خاله و زن دایی و بچهاشون ک کلا بزرگ هستن اومدن ی کار مثلا خیر راه انداختن ک ماهانه هرکس ی مقدار واریز کنه شوهر منم کارمنده ولی بخداااا حقوقش کمه بعدم ما کلی وام گرفتیم ک بتونیم ی خونه بگیریم شوهرم دو شیفت سرکاره توقع دارن اونایی ک کارمندن تو گروه کمک آنچنانی بکنن من گفتم ک شماره حساب بفرستین کار خیره دیگه هرکی هرچقدر خواست واریز میکنه آخر سر هرچقدر جمع شد ب نیاز مند کمک میکنیم حالا ب احترام من توگروه واریزیارو اعلام نکردن ولی یکی رو مسئول کردن ک بفرستن بواون اونم یادداشت کنه یبارم تو گروه همون مسئول ب شوخی گفت اونایی ک هنوز واریز نکردین میخوام بیام خونتون مهمونی متنفرم ازشون

خجالت کشیدم بخدا وگرنه اصلا نداشتیم که بدیم گفتم همه سکه میخرن خواهر من کادوی تکی میبره زشت میشه پی ...

نه بابا چه زشتی خب شما اینطور دوست داشتید بعدم معلما اصلا انتظار ندارن نمیدونم چرا سختش میکنن

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩
2731

تنها نیستی عزیزم همه جا ازین نخاله ها هستن که فاز برمیدارن واسه همه تصمیم میگیرن من هیچوقت نتونستم با این آدما کنار بیام واقعا نهایت بی ملاحظه بودنن آخرشم میگن هر کس نداره ما خودمون از جیبمون میزاریم به جاش انگار که اونی که نداره میاد خودشو خار خفیف کنه به اینا بگه من ندارم خیلیم فکر میکنن لطف بزرگی کردن در حق بقیه اصلا شاید یکی نمیخواد هدیه بگیره به بقیه چیکار دارین

اره واقعا رسم مسخره ای هست مثل خیلی چیزهای دیگه که الکی رسم میشه

کی میشه اینجا هم مثل بقیه جاها اینقدر رسم از خودشون درنیارن

رسم جهاز برون

رسم شب یلدا برون

رسم پاگشا

رسم سیسمونی برون

و.....😑

چه با جدیت هم پیگیرن این رسمارو

همش بخر وببر وببین وبگو

اونوقت جشن های عمومی که خرجی هم نداره کلا کنار گذاشته شده

بنظرم حرفتون اصلا قشنگ نبود اینکه میاید جمع میبندید و میگید هممه ی معلما  بخدا معلم هست داره ت ...

وظیفشه قشنگم

منتی نیست 

در قبال سختی ک میکشن حقوق دریافت میکنن

معلمین مناطق محروم ک حقوقشونم بیشتره

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
آره پس میده، به ما هم گفتن پنجاه بریزید ریختیم دوباره گفتن کمه ۵۰ دیگه هم بریزید من دیگه نریختم

خود شیرین میخواد سکه ی 2 میلیون تومانی بخره 😒😒😒

فک نکنم پولمو پس بده

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟

پارسال مدرسه پسر منم یه نفر نماینده شده بود عین شما پول میخواست من همون اول گفتم خودم قبلا هدیه خریدم نمیخوام شما هم بگو باباش رفته بدون اطلاع من برا روز معلم هدیه خریده حالا پولمو پس بده من نمیخوام

پارسال مدرسه پسر منم یه نفر نماینده شده بود عین شما پول میخواست من همون اول گفتم خودم قبلا هدیه خرید ...

میگه پول کم میاد کیک 4 کیلویی سفارش دادم باید از جیبم بزارم

چی بگم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟
نه بابا چه زشتی خب شما اینطور دوست داشتید بعدم معلما اصلا انتظار ندارن نمیدونم چرا سختش میکنن

چرا بعضیا خیلیم انتظارای گنده گنده دارن معلم دخترعموی من می‌گفته تولد من فلان روزه برام کادو بیارید کیک بخرید این طفلیا هم ابتدایی عقلشون نمیرسه هر چی معلم میخواد میبرن براش حالا اکثرا کم بضاعت 

2706