2737
2739
عنوان

دختر خوب بودن

277 بازدید | 20 پست

بنظرتون چه دختری  دختر خوبیه  اصلا خوب بودن چقدرش خوبه یا بد منو یه مدته هرکی میبینه فورا میگه چه دختر خوبی هستی  حتی یه ادمی که شاید پنج دقیقه هس تازه منو دیده چی تو من میبینه که فک میکنه من خوبم خودم اینطوری حس نمیکنم بد شاید فک کنید الان باید مغرور بشم ولی حس عکس بهم میده میگم نکنه منظورشون اینکه دختر ساده ای هستم یکم ناراحتم اصلا خوب بودن چه بدرد میخوره 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ولی به نطرم جسور بودن بهتر از خوب بودنه  بعد یه مدت ادم زیادی کمالگرا میشه چون طبق توقع اطرافی ...

دقیقا تا یکم بخوام بد باشم میگن ما از تو توقع نداشتیم خب منم ادمم ملک نیسثکه اشتباه نکنم

ولی به نطرم جسور بودن بهتر از خوب بودنه  بعد یه مدت ادم زیادی کمالگرا میشه چون طبق توقع اطرافی ...

خب خودمم دلم نمیخاد اما نمیدونم چی تو من میبینن همم میگن بده خوبی ولی من حس خوبی نمیگیرم

منم مجرد بودم بهم میگفتن چه دختر خوبی، من لباسام ساده و مرتب بود، ارایش نمیکردم فقط یه رژ و ریمل، حجابم معمولی بود، دوست پسر نداشتم، درسخون بودم، هر کی میدید میفهید بچه درس خون کلاسم. صحبت که میکردم با لبخند و مودبانه حرف میزدم، اصلا قیافه نمیگرفتم، هر کی میخواست کاری کنه پا میشدم کمکش میکردم.

ولیییی از وقتی ازدواج کردم یادم نمیاد کسی از خوبیم گفته باشه🤣 چون آرایش میکنم واسه خونواده شوهر قیافه میگیرم اونجا لباسای خیلی شیک میپوشم، کمکشون نمیکنم، زنگ نمیزنم، کلا بیشتر حس میکنم رو مخشونم تا اینکه واسشون خوب باشم🤣

2706