2733
2734
عنوان

بچه ها عذاب وجدان گرفتممممم

225 بازدید | 13 پست

باردارم

بعد ۷ ماه خواستم دیروز با مامان و مادرشوهرم برم مهمونی

بعد دوتا بچه هامو سپردم به باباشون. 

تو خونمون بنابه دلایلی پدربزرگ منم میمونه. ۴ ماهه 

و فکر کنم دو سه ماهی هم هست باهامون!

من بابابزرگمو خیلی دوست داشتم ولی بعضی کاراش واقعا از چشمم انداختتش ولی با این حساب همیشه هم من هم همسرم احترامشو داریم. مخصوصاااااا همسرم.

دیروز که از مهمونی بر گشتیم دیدم همسرمو بچه هام تو اتاقن. بابابزرگم بیرون تو هال.

شوهرمم تو خودشه.. هی پرسیدم چی شده.

آخرسر گفت هیچی بابابزرگت با عصاش رفته روی بچه ها که بترسونه و ادای زدن رو درآورده اونم بخاطر اینکه پسر ۲ونیم سالم خواسته چراغهای خونمونو روشن کنه!!! پسرمم ترسیده صورنش خورده به میز موقع فرار.

و یه بارم همین پسر کوچکم خواسته کنترلای تلوزیونو برداره گرفته از گردن پسرم هلش داده کنار!!

پسرمم بدو بدو اومد واسم تعریف میکرد اینا رو.

هرچند بابابزرگم از این کارا میکنه جلوی منم. هزار بار گفته بودم از عصات بچه هام میترسن. ادای زدن رو در نیار. نکن.

ولی دیگه وقتی شنیدم کم مونده بچه کوچکمو جلوی شوهرم که انقدرررر احترامشو داره خفه میکرده دیووااااانه شدم

رفتم سرش داد زدم. گفتم چند بار گفتم نکن از این کارا. اگه تحمل بچه ها رو نداری حاضر شو برو خونتون. زود باش برو دیگه. اعصابت نمیکشه. چرا گردن بچه مو فشار دادی و...

گفت نه من نکردم و نه نمیرم.

گفتم (دروغکی) تو خونه دوربین هست! دیدم.

دیگه هیچی نگفت

الان با عذاب وجدانم چیکار کنم؟؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

خودم چیکار کنم از فردااا 😢

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چی بگم بین دو طرف گیر کردی ولی ای کاش سرش داد نمیزدی 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

رفتارت خیلی بد بوده  ، حق داری عذاب وجدان داشته باشی

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم میدونم بچه ته و کار پدر بزرگ تون اشتبا بوده قطعا ولی اون سنی ازش گذشته آدما پیر میشن عقل شون ه ...

بخدااااا من عاشق پیرام.

ولی نمیدونی چیااااا رو تحمل میکنم و کردم

ولی اینکه بیاد بچه کوچک ۲ ساله رو اینجوری کنه دیوونم کرد 

2740
بخدااااا من عاشق پیرام. ولی نمیدونی چیااااا رو تحمل میکنم و کردم ولی اینکه بیاد بچه کوچک ۲ ساله رو ...

حالا اون اشتبا کرده گفتم که ادم پیر میشه رفتاراش عجیب غریب میشه نرمال نیس کاش تو این کارو نمیکردی

هزاااااار بارم بهش بگی مثلا این کارو نکن بدتر میکنه. بخدا نمیدونی تو چه شرایطی ام.  فک کن زنش ...

میدونم چی میگین ولی خب عزیزم شما از اون حرف نگیرین بعدش اگه اشکالی نداره میشه بگی چرا خونه شماست؟

حق داری ولی پیره دیگه به این فک کن بهروز خودمونم به این وضع میفتیم

ممنون عزیزم.. چشم