2737
2739

من همیشه میگم کاش با یکی ازدواج کرده بودم که از اول خونه داشته باشه🙄که اینقد نخام از همه چیم بزنم تا خونه دار بشم😑مگه چقدر جوونم،هر چی میخام بخرم هی میگم نه بذار پس انداز کنم خونه بخریم🥴آرزوی خیلی چیزا به دلم میمونه اینجوری🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من ۴سال 

۱۲ساله ازدواج کردم دوسال پیش شوهرم ورشکست شد الان مستاجریم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

از اول داشتیم.۳سال بعد عروسی خونه دوم رو خریدیم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

من از روز اول برام خونه و ماشین خیلی مهم بود . خواهرشوهرم خیلی خوشگله وقتی براش خواستگار اومد . هر چی بهش گفتم بیشتر فکر کن گوش نداد. الانم بعد دو سال همش با شوهرش دعوا داره و تو سر و کله هم میزنن . واقعا به معنی واقعی کلمه حیف شد 

2740

داداش من خونه داره دنبال دختریم براش همش میگه نکنه هی بگه این چه خونن ایه قدر ندونه چون قبل اومدنش خریدم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

هنوز صاحبخونه نشدم

آلفا هستم👊                                                                 وقتی بیست سالم بود دوست داشتم با یکی روجدول کنار خیابون راه برم                                                               اااااااااااماکسی نبود....الان سی سالمه دیگه دلم نمیخواد       هرچیزی به وقتش قشنگه                                                                                                                                                                                                     

مستاجرم دوماهه هم بیکار بدون هزارتومن پس انداز از شانس بدمون موتور هم خراب شد حدود 500خرج برداشت باچشمهای خودم دیدم شوهرم صبحی تو اتاق ازچشمش اومد پایین خودمم اومدم توحال زیر پتوخیلی گریه کردم

من بیست ویک سالگی ازدواج کردم الآن سی و هشت سالمه با دوتا بچه هنوز مستاجرم.شوهرم دوبار به صفر رسیده که دلیلش خانوادش بودن. تجربم بهم میگه پس انداز خوبه اما خساست اصلا خوب نیست چون همیشه یه خوش اشتهای عوضی وجود داره که فکر کنه اونی که تو خرج نکردی حق اونه

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2706