2733
2734
عنوان

در مورد این چهره نظر بدین+عکس

234 بازدید | 24 پست

آفتاب میزنه به صورتش برا همون ابروهاشو جمع کرده 

هم رشته ایم هستش 

یه جورایی ازش خوشم میاد، 😅

به نظرتون چجور آدمی هستش 🤔

عکس از پروفایلش برداشتم زیادم شخصی نیست البته بعدش حذف کرد شاید به خاطر همون بد افتادن ابرو هاش ☹️😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوبه بنظر پسرخوبی میاد.

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

به صورت کلی میگم:

برای نظر دادن روی لینک های عکس، ریپلای نکنید.

چون ممکنه خود استارتر  فقط از همین تاپیک لینک ها رو حدف کند اما چون ریپلای شده، نفرات قبلی که دیدن هیچی ⬅️ نفرات بعدی می تونن با همین ریپلای برن ببینن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2738

@امانوئل_کانت    

🟠 شما توی اون سایت ثبت نام کردین و عکس اپلود کردین یا بدون ثبت نام عکس آپلود کردین؟؟

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
@امانوئل_کانت     🟠 شما توی اون سایت ثبت نام کردین و عکس اپلود کردین یا بدون ثبت نام ...

اگر توی اون سایت ثبت نام بکنید می توانید زودتر از موعد فایل تون را حذف کنید.

کلا هر کس که روی لینک زده باشه رفته توی سابقه ی مرورگرش و تا وقتی عکس حذف نشده باشه هر وقت بخواد میتونه بره توی سابقه ی مرورگرش و عکس شما رو ببینه.

@امانوئل_کانت     🟠 شما توی اون سایت ثبت نام کردین و عکس اپلود کردین یا بدون ثبت نام ...

بدون ثبت نام هم میشه ولی اگه تبت نام کنی که رایگان هم هستش میتونی خودت عکس رو مثلا بعد یه ربع حذف کنی ولی اگه ثبت نام نکنی حذف نمیشه مگر اینکه پایینش تنظیم کنی بعد یک روز 

اگه ثبت نام نکنی کم کمش یک روز میمونه 

بدون ثبت نام هم میشه ولی اگه تبت نام کنی که رایگان هم هستش میتونی خودت عکس رو مثلا بعد یه ربع حذف کن ...

من الان می خواستم همین ها رو به شما بگم دیگه خودتون می دونستین.

آموزش آپلود عکس و نحوه حذفش:

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10917066&slug=آموزش-آپلود-عکس-و-و-نحوه-حذف-آن-ها&postId=287400485

2706