2733
2739
عنوان

بنظرتون شوهرم سیاست داره؟

181 بازدید | 11 پست

سه ساله ازدواج کردیم مادرشوهرش مخالف بود با ازدواجمون هرطوری تونست منو اذیت کرد شوهرم حرف نزد یه مدت رابطشو کم میکرد دوباره شروع میکرد الان پدرشوهرم گفته چرا کم میاید خونمون رفته گفته مامانم اعصاب زنم بهم میریزه زنم هم میاد اعصاب منو بهم میریزه حالا از اون روز اونا اومدن رفت و امدشون زیاد کردن که بگن بخاطر تو ما رفت و‌امدمون از دست نمیدیم شوهرم هم دیشب میگه فکر کنم مامانم از کاراش پشیمونه که رفت و امدشون از اون روز زیاد کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه اذیتت نمیکنن؟

والا میان خونمون میشینن کلا همش من باید تو راه آشپزخونه باشم پذیرایی کنم دست به هیچی نمیزنن بعد انتظار دارن من میرم خونشون کلا کمکشون بدم وقتی میشینن همچین بد نگام میکنن، هنوز که نه اذیت خاصی نکردن یه هفته ای میشه بهشون اینجوری گفته ولی ناهار دعوتیم اونجا همش استرس دارم اینقد که رفتم و اذیت شدم اصلا دلم راضی نمیشه پاشم برم

2731
شایدم پشیمونه ،بازم اذیتت میکنه؟

اون آدمی نیست پشیمون شه اگه میخواست پشیمون شه اینقد واضح اذیتم نمی‌کرد هی تیکه نمینداخت بهم، اون فقط فهمیده نرفتن ها تقصیر پسرش نبوده برای همین رفت و آمد زیاد کردن

يا خانوادگي همدستن يا شوهرت خيلي ساده س و بي سياست يا تورو خييييلي دوست داره كه به خاطرت همچين حرفي ...

ببین اگه منو دوست داشت اینهمه وقت با اینهمه اذیت کردناشون یه چی می‌گفت نه اینکه وقتی بگن چرا نمیای تقصیر بندازه گردن من که بگه خودش بی تقصیره، هیچ وقت حرفی بهشون نزد آخرشم خودشو بد نکرد، میگم چرا اینجوری گفتی میگه مرداد درک میکنن این موضوع رو، حرف بدی نزدم

2738
در واقع تقصيرارو انداخت گردن مادرش نه شما 

ولی اونا فهمیدن که کم نرفتن پسرشون اصلا تقصیر پسرشون نیست اونا الان اینطوری فکر نمیکنن یه بار که خیلی به من بی احترامی کردن من به شوهرم گفتم اومدن دعوا کردن که تو دهن لقی نباید میگفتی چند ماه قهر بودن بعد با بی احترامی خودشون مشکلی نداشتند با اینکه من گفتم مشکل داشتن اومدن جلو در خونه هر فحش زشتی بود بارم کردن رفتن، بعد الان فکر می‌کنی اونا تقصیر گردن میگیرن؟اتفاقا اونا فکر میکنن چرا می‌ره اعصاب پسرمون بهم میریزه