2737
2739
عنوان

bankino😎💰کارتم اومد😍

114 بازدید | 3 پست

❌ بدون زدن کد الزامی دعوت ، هیچ امتیازی داده نمیشه:

07AIHZ9

💰 #کسب_درآمد از «bankino»

سلام دوستان عزیز ، رشته بنده حسابداری هست و دو سال پیش تحقیق بانک دیجیتال داشتیم که bankinoانتخاب کردیم ،هم تیمم در bankinoسرمایه گذاری کرده و سود خوبی بدست آورد و منم بعد دوسال حساب باز کردم چون اوایل مطمئن نبودم و الان کارتم بدستم رسید که عکسش رو واستون گذاشتم خیلی خفنه و قراره در blubankهم برای سرمایه گذاری حساب باز کنم چون بانک های دیجیتال سود خوبی میدن.

خواهشاً نگید کلاهبردارن و منم مثل شما فکر میکردم و بعد از کلی تحقیق حساب باز کردم.🤗

شما هم برای اطمینان میتونید تحقیق کنید🌺

پس bankino رونصب کن و از تجربه بانکداری دیجیتال لذت ببر.😎

✅ کد معرف من: 07AIHZ9

اپلیکیشن رو می‌تونی از آدرس زیر دریافت کنی

https://bankino.digital/dl

گزارش بزنین برام لطفا

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

باشه نمیگیم🙄

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

07AIHZ9

توضیح خلاصه bankino که در تاپیک های دیگه هم گذاشته شده :

bankino یه بانک کاملاً دیجیتال و مجازیه که با مجوز بانک خاورميانه فعالیت می‌کنه؛

توی bankino:

✅- می‌تونی آنلاين، تو چند دقیقه حساب بانکی باز کنی

✅- کارت بانکیت رو ظرف چند روز دم خونه تحویل بگیری

✅- بدون نیاز به چک و ضامن و صرفاً با اعتبار خودت وام بگیری

✅- پول‌هاتو سرمایه گذاری کنی و سود مطمئن بدست بیاری

✅🔒امنیت کارت بانکیت هم بیشتر از هر بانک دیگه است.

✅🎁- می‌تونی آنلاين، تو چند دقیقه حساب بانکی باز کنی و متناسب با موجودی اوليه‌ات هدیه بگیری.

2731