2733
2734
عنوان

bankino😎💰کارتم اومد😍

114 بازدید | 3 پست

❌ بدون زدن کد الزامی دعوت ، هیچ امتیازی داده نمیشه:

07AIHZ9

💰 #کسب_درآمد از «bankino»

سلام دوستان عزیز ، رشته بنده حسابداری هست و دو سال پیش تحقیق بانک دیجیتال داشتیم که bankinoانتخاب کردیم ،هم تیمم در bankinoسرمایه گذاری کرده و سود خوبی بدست آورد و منم بعد دوسال حساب باز کردم چون اوایل مطمئن نبودم و الان کارتم بدستم رسید که عکسش رو واستون گذاشتم خیلی خفنه و قراره در blubankهم برای سرمایه گذاری حساب باز کنم چون بانک های دیجیتال سود خوبی میدن.

خواهشاً نگید کلاهبردارن و منم مثل شما فکر میکردم و بعد از کلی تحقیق حساب باز کردم.🤗

شما هم برای اطمینان میتونید تحقیق کنید🌺

پس bankino رونصب کن و از تجربه بانکداری دیجیتال لذت ببر.😎

✅ کد معرف من: 07AIHZ9

اپلیکیشن رو می‌تونی از آدرس زیر دریافت کنی

https://bankino.digital/dl

گزارش بزنین برام لطفا

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

باشه نمیگیم🙄

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

07AIHZ9

توضیح خلاصه bankino که در تاپیک های دیگه هم گذاشته شده :

bankino یه بانک کاملاً دیجیتال و مجازیه که با مجوز بانک خاورميانه فعالیت می‌کنه؛

توی bankino:

✅- می‌تونی آنلاين، تو چند دقیقه حساب بانکی باز کنی

✅- کارت بانکیت رو ظرف چند روز دم خونه تحویل بگیری

✅- بدون نیاز به چک و ضامن و صرفاً با اعتبار خودت وام بگیری

✅- پول‌هاتو سرمایه گذاری کنی و سود مطمئن بدست بیاری

✅🔒امنیت کارت بانکیت هم بیشتر از هر بانک دیگه است.

✅🎁- می‌تونی آنلاين، تو چند دقیقه حساب بانکی باز کنی و متناسب با موجودی اوليه‌ات هدیه بگیری.